Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

ARAVER CZ je česká tradiční značka, která má více než 25 let zkušeností s prodejem vozů ŠKODA, SEAT, VOLKSWAGEN a CUPRA. Díky naší silné pozici na trhu vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme také velké množství služeb a můžete tak využít náš autorizovaný servis, pomoc při financování vozu, jeho pojištění či odtah a mnoho dalších.

Vybrat nový vůz
Servisní služby

Servisní služby

ARAVER CZ je autorizovaným servisním partnerem značek AUDI, ŠKODA, VOLKSWAGEN, SEAT a CUPRA. V našich autorizovaných servisních pobočkách se vždy profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Váš vůz. Stejně odborný přístup se Vám ale dostane i na našich neautorizovaných servisních provozovnách. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. V ARAVER CZ můžete také využít služeb pneuservisu, lakovny a klempírny.

Zobrazit servis
Prodej ojetých vozů

Prodej ojetých vozů

V rámci programu ŠKODA Plus nabízíme velmi bohatou nabídku ročních, zánovních nebo ojetých vozů, které u nás dostanete vždy za velmi výhodnou cenu. Díky tomuto programu tak získáte téměř nový vůz, a ještě ušetříte peníze. Původ vozidel, jejich technický stav i kvalitu Vám můžeme garantovat a Vy si tak můžete dopřát po další roky bezpečné užívání vozu. Našim klientům nabízíme také výkup vozů na protiúčet nebo komisní prodej. Budeme Vaším důvěryhodným a stabilním partnerem, u kterého vždy naleznete spolehlivé zázemí.

Kontaktovat prodejce
Financování

Financování

Nabízíme financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování - spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

Zjistit více
Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, dále havarijní pojištění a jiná doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s námi. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami. 

Odtahové služby

Odtahové služby

Víte, co dělat v případě nehody? Volejte ARAVER CZ a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme odtah Vašeho poškozeného vozu, zařídíme vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našich autorizovaných servisech v odpovídajících časových možnostech. Potřebujete odtah?

Zavolat
Mycí služby

Mycí služby

V areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti na Vás čeká moderní automatická mycí linka, díky které dostane Váš vůz vždy prvotřídní lesk. K tomuto standardnímu mycímu procesu rovněž nabízíme i další mycí služby jako je čištění interiéru, renovace laku a další doprovodné procedury, díky kterým bude Váš vůz zářit jako nový.

Zjistit více

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail