Služby

Limitované edice modelu CUPRA Formentor VZ5

CUPRA představuje dvě exkluzivní limitované edice na základě modelu CUPRA Formentor VZ5, které umocňují progresivní charakter tohoto vysokovýkonného crossoveru SUV osobitými barvami a designovými detaily.

Limitované edice modelu CUPRA Formentor VZ5

Limitované edice modelu CUPRA Formentor VZ5 umocňují emocionální stránku tohoto vysokovýkonného crossoveru SUV novými specifickými laky v matných odstínech a individualizovanými detaily v interiéru i exteriéru. Na trh bude uvedeno pouze 222 číslovaných vozů od každé limitované edice - uvedený počet odkazuje na datum založení značky CUPRA, 22. 2. 2018.

CUPRA vyrobí v rámci každé limitované edice pouhých 222 vozů, a připomene tak výročí svého založení dne 22. 2. 2018. Nejvýkonnější verze modelu CUPRA Formentor je definována již svým označením - VZ, zkratka španělského slova Veloz, znamená rychlý, zatímco číslice 5 odkazuje na ikonický pětiválcový motor.

 

"CUPRA Formentor VZ5 je maximálním vyjádřením výkonů spalovacího motoru a ztělesněním touhy značky inspirovat nové generace automobilových nadšenců," říká Sven Schuwirth, člen představenstva značky CUPRA odpovědný za oblasti prodeje a marketingu, a dodává: "Limitované edice vzdávají hold verzi VZ5 novým pojetím jejího sportovního vzhledu a dalšími vylepšeními vnitřního a vnějšího designu."

Kompletně vybavené limitované edice se vzájemně odlišují novými barvami karoserie. Obě edice mají matný lak, první v odstínu bronzová Century, druhá v odstínu šedá Enceladus. Mimořádně atraktivní barvy karoserie umocňují odvážný design modelu CUPRA Formentor VZ5, který posouvá hranice automobilové estetiky.

Limitovaná edice Century Bronze zahrnuje řadu jedinečných prvků vnější a vnitřní výbavy, od krytů vnějších zpětných zrcátek z uhlíkového kompozitu a koncovek výfukové soustavy s nádechem mědi přes 20" kola z lehké slitiny v barvě mědi až po tmavě chromované nápisy CUPRA doplněné v interiéru i exteriéru logy v odstínu mědi. Sportovní atmosféru v interiéru umocňují černá skořepinová sedadla CUPBucket ve spojení s prošívanou černou přístrojovou deskou.

Podobně obdržela limitovaná edice CUPRA Formentor VZ5 Enceladus Grey tmavě chromované nápisy CUPRA, loga a ozdobné prvky v interiéru, kryty vnějších zpětných zrcátek z černého uhlíkového kompozitu a koncovky výfukové soustavy v černém provedení a černá 20" kola z lehké slitiny (na přání v barvě mědi). Interiér této edice rovněž profituje z černých skořepinových sedadel CUPBucket a černé přístrojové desky s prošíváním.

Oba vozy nesou na výplních dveří laserem vyrytá čísla, která majitelům ihned připomenou exkluzivitu jejich vozu z limitované edice.

 

Model CUPRA Formentor VZ5 je vybaven ikonickým pětiválcovým motorem TSI 2,5 litru, který poskytuje nejvyšší výkon 287 kW (390 k) a maximální točivý moment 480 N.m. Motor ve spojení s hladce řadící dvouspojkovou převodovkou DSG dodává vozu jízdní dynamiku, která nemá obdoby, za doprovodu charakteristického zvuku.

Limitované edice modelu CUPRA Formentor VZ5 stojí na vrcholu nabídky značky CUPRA jako ztělesnění jejího zaměření na podmanivé sportovní výkony. Výroba každé limitované edice je omezena na 222 číslovaných vozů. Nové limitované edice se tak zařadí mezi nejexkluzivnější verze modelové řady CUPRA Formentor.

Patrik Šimeček

Patrik Šimeček

Vedoucí prodeje nových vozů VW, SEAT a CUPRA

Jan Žufánek

Jan Žufánek

Prodejní poradce nových vozů SEAT a CUPRA

Pavel Sommer

Pavel Sommer

Prodejce nových vozů SEAT a CUPRA

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.