Kariéra

AUTOMECHANIK

Pin Strážnice Šipka

Na pobočku do Strážnice hledáme nového kolegu na pozici AUTOMECHANIK

Náplň práce:
- provádění servisních prohlídek
- diagnostika vozů, aktivní přístup při řešení oprav
- řešení záručních oprav a odstraňování závad
- kontrola technického stavu vozů
- oprava elektroinstalace

Co požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, diagnostik
- praxe v oboru výhodou
- komunikaci se servisními poradci
- odpovědnost, smysl pro detail
- základní znalost diagnostiky vozů

Co nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- postupné zaškolení
- firemní oděv
- možnost seberealizace, profesního růstu

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Životopisy posílejte na: prace@araver.cz

Technik a přípravář vozů

Pin Staré Město u Uherského Hradiště Šipka

Technik a přípravář vozů do prodeje

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. přijme do svého týmu automobilového nadšence, kterému není svět vozů cizí. Zodpovědného člověka, který má chuť do práce.

  • kompletní renovace, příprava ojetých vozů programu ŠKODA Plus, mytí, čištění, vysávání, leštění, kontrolní práce dle protokolu, předprodejní servis

Požadavky:

  • znalost technologických postupů
  • pečlivost, samostatnost, zaměření na detail
  • bezúhonnost
  • zájem o automobilový průmysl
  • loajálnost

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní benefity
  • zázemí stabilní dlouholeté společnosti
  • přátelské pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: prace@araver.cz

Lakýrník

Pin Vlčnov Šipka

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. nabízí pracovní místo na pozici lakýrník.

Místo výkonu práce: Vlčnov

  • lakování karosérií a autodílů
  • příprava dílů na lakování

Požadujeme:

  • praxi v oboru min. 1 rok
  • vyučení v oboru
  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • týmovou spolupráci
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní oděv
  • příjemné prostředí v přátelském kolektivu
  • jistotu pracovního místa, pracovní smlouva na dobu neurčitou

Své životopisy posílejte na : prace@araver.cz

Nastartujte kariéru u nás

Šipka

Hledáme mladé talenty z řad žáků. Přidejte se k nám a uděláme z Vás profesionála v oboru.

Už několik let spolupracujeme se Středním odborným učilištěm Uherský Brod (www.sou-ub.cz). Výuka učebních i studijních oborů školy je nastavena dle požadavků současného trhu práce. Svou vzdělávací nabídkou tato škola doplňuje požadavky firem regionu po pracovní síle v oblasti stavebnictví, zemědělství, autoopravárenství a potravinářství.

Mechanik opravář motorových vozidel (zaměření Automechanik). Kód oboru: 23-68-H/01.

U nás získáte:

  • odbornou placenou praxi s výdělkem až 1 500 Kč/ měsíc od 2. ročníku
  • pracovní oděv, obuv a příspěvek na obědy
  • zvýhodněný mobilní tarif (vč. mobilního internetu)
  • při dobrém studijním průměru příspěvek na dopravu
  • možnost návštěvy výrobního závodu ŠKODA Auto v Mladé Boleslavi
  • možnost zapůjčení předváděcího vozu na víkend
  • garanci pracovního místa po studiu
  • prestiž práce v autorizovaném servisu

Po studiu u nás získáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou a měsíční výdělek až 40 000 Kč.

5 důvodů, proč si vybrat ARAVER CZ:

  1. dlouholetá tradice firmy - jsme na trhu téměř 25 let (jsme opravdoví odborníci)
  2. už jako žáci u nás získáte spoustu zaměstnaneckých výhod a po studiu máte jisté pracovní místo
  3. zkušení automechanici s několika letou praxí si vás vezmou pod svá křídla a udělají z vás profesionály v oboru
  4.  každoročně u nás absolvuje povinnou praxi 10 žáků, kteří se k nám na praxi vracejí
  5. 4 pobočky: Staré Město, Vlčnov, Strážnice a Uherský Brod, takže na praxi můžete chodit tam, kde to máte nejblíže