Specialista oprav po nehodách

Do formuláře uveďte všechny důležité informace o dopravní nehodě. Písemně uveďte viníka nehody (v případě neshody musí viníka určit policie). Nezapomeňte formulář opatřit datem a podpisy účastníků nehody. Formulář ke stažení zde.

Pomoc při nehodě

Měli jste dopravní nehodu? Pamatujte na to, že nesprávná oprava havarovaného vozidla může být pro vás do budoucna velkým bezpečnostním rizikem. I po nehodě vám zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře. Stačí jediné, obraťte se na profesionály, Specialisty oprav po nehodách.

Proč si nechat opravit vozidlo u Specialisty oprav po nehodách?

Dodržíme výrobcem definované opravárenské a technologické postupy. Zachováme 12 letou záruku na neprorezivění karoserie. Zaručíme transparentní ceny servisních úkonů. Zrychlíme likvidaci pojistné události. Zkrátíme dobu opravy vozidla. Zaručíme použití výrobcem schválených lakovacích prostředků. Uchováme nejvyšší možnou hodnotu vozidla. Nadstandardní kvalitu servisních služeb zaručujeme prováděním speciálních auditů, které musí každý Specialista oprav po nehodách absolvovat pravidelně každý rok. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami.

Prohlédnout certifikát

Miroslav Máčala

Specialista oprav po nehodách ŠKODA AUTO - pobočka Staré Město
+420 572 556 301
+420 778 770 795
macala.miroslav@araver.cz

Petr Mikláš

Specialista oprav po nehodách VOLKSWAGEN - pobočka Staré Město
+420 572 556 300
+420 771 122 757
miklas.petr@araver.cz

Zdeněk Spáčil

Specialista oprav po nehodách ŠKODA AUTO - pobočka Vlčnov
+420 724 637 708
spacil.zdenek@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail