O nás

O nás

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů Škoda, Volkswagen a SEAT včetně značky CUPRA, dále pak je certifikovaným servisním partnerem značek Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Cupra a Volkswagen užitkové vozy. V rámci ojetých vozů je certifikovaným prodejcem sítě Škoda Plus.

ARAVER CZ, s.r.o. je tradiční značka, která má s prodejem a servisem vozů více jak 25 let zkušeností.
Od roku 2018 je společnost ARAVER CZ, s.r.o. součástí multibrandové skupiny AUTO UH, který patří mezi nejsilnější a největší autocentra na Moravě.

Rozsáhlý komplex společnosti se nachází na ulici Zerzavice ve Starém Městě u Uherského Hradiště, kde naleznete tři moderní autosalony včetně prodeje ojetých vozů z programu Škoda Plus. Dále nás naleznete ve Vlčnově, kde je autorizovaný servis Škoda a SEAT a v Uherském Brodě, kde poskytujeme rovněž komplexní servisní služby. V rámci těchto poboček provozujeme dvě moderní lakovny. Tyto lokality byly vybrány s ohledem na přístupnost, možnost vybudování maximálních parkovacích a odstavných ploch pro klienty a pro další možný rozvoj nabídky služeb zákazníkům.

Naší strategií jsou kvalitní a komplexní služby při prodeji a servisu vozidel.

U prodeje nových vozů dále poskytujeme leasingové a úvěrové služby nejvýznamnějších leasingových společností spolu s pojišťovací službou pojišťoven působících na trhu České republiky a to včetně možnosti pojištění prodloužené záruky. Dále poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství a autodoplňků jiných autorizovaných firem, nabízíme služby prodeje ojetých vozidel pod značkou Škoda Plus, která znamená ověřenou kvalitu těchto vozů, včetně výkupu vozidel na protiúčet. Původ vozidel ověřujeme přes systém výrobců a systémy společnosti CEBIA.

V oblasti servisních služeb provádíme záruční i pozáruční servis, opravy dle norem výrobce. Poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství. Provádíme montáž veškerého druhu příslušenství, mechanických a elektronických zabezpečovacích zařízení, kompletní karosářské a lakýrnické práce pro vozy všech značek, ruční mytí a speciální konzervaci laků.

Pro ochranu a kontrolu Vašeho vozu Vám nabízíme montáž systémů satelitního vyhledávání vozidel včetně zabezpečení proti odcizení a elektronické knihy jízd.Tyto služby poskytujeme všem motoristům bez rozdílu tovární značky vozidla.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001, který je každoročně obhajován.

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail