O nás

O nás

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů ŠKODA, VOLKSWAGEN a SEAT včetně značky CUPRA, dále pak je certifikovaným servisním partnerem značek Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Cupra a Volkswagen užitkové vozy. V rámci ojetých vozů je certifikovaným prodejcem sítě ŠKODA Plus.

ARAVER CZ, s.r.o. je tradiční značka, která má s prodejem a servisem vozů více jak 25 let zkušeností.
Od roku 2018 je společnost ARAVER CZ, s.r.o. součástí multibrandové skupiny AUTO UH, který patří mezi nejsilnější a největší autocentra na Moravě.

Rozsáhlý komplex společnosti se nachází na ulici Zerzavice ve Starém Městě u Uherského Hradiště, kde naleznete tři moderní autosalony včetně autobazaru ŠKODAPLUS. Dále nás naleznete ve Vlčnově, kde je autorizovaný servis ŠKODA a SEAT, v rámci působnosti v regionu provozujeme servisní místa i v Uherském Brodě a Strážnici. V rámci těchto poboček provozujeme dvě moderní lakovny. Tyto lokality byly vybrány s ohledem na přístupnost, možnost vybudování maximálních parkovacích a odstavných ploch pro klienty a pro další možný rozvoj nabídky služeb zákazníkům.

Naší strategií jsou kvalitní a komplexní služby při prodeji a servisu vozidel.

U prodeje nových vozů dále poskytujeme leasingové a úvěrové služby nejvýznamnějších leasingových společností spolu s pojišťovací službou pojišťoven působících na trhu České republiky a to včetně možnosti pojištění prodloužené záruky. Dále poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství a autodoplňků jiných autorizovaných firem, nabízíme služby prodeje ojetých vozidel pod značkou ŠKODA Plus, která znamená ověřenou kvalitu těchto vozů, včetně výkupu vozidel na protiúčet. Původ vozidel ověřujeme přes systém výrobců a systémy společnosti CEBIA.

V oblasti servisních služeb provádíme záruční i pozáruční servis, opravy dle norem výrobce. Poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství. Provádíme montáž veškerého druhu příslušenství, mechanických a elektronických zabezpečovacích zařízení, kompletní karosářské a lakýrnické práce pro vozy všech značek, ruční mytí a speciální konzervaci laků.

Pro ochranu a kontrolu Vašeho vozu Vám nabízíme montáž systémů satelitního vyhledávání vozidel včetně zabezpečení proti odcizení a elektronické knihy jízd.Tyto služby poskytujeme všem motoristům bez rozdílu tovární značky vozidla.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001, který je každoročně obhajován.