Značky

ŠKODA AUTO
ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO

Značka ŠKODA AUTO patří do koncernu Volkswagen a je jednou z nejdůležitějších v rámci celého koncernového portfolia. Popularita české značky ŠKODA je dána nejen širokou skladbou modelových řad, ale také kvalitou, spolehlivostí a „Simple Clever“ řešením. Do flotily vozů ŠKODA s termínem „bestseller“ se řadí legendární modely FABIA a OCTAVIA. V segmentu SUV to jsou modely KAROQ a KODIAQ. Stavte se u nás pro Váš nový vůz ŠKODA.

VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN

Německá značka Volkswagen patří historicky mezi nejvýznamnější výrobce vozů. Synonymem pro značku Volkswagen jsou kvalita, spolehlivost a moderní technologie napříč modelovými řadami. Mezi nejúspěšnější modely v segmentu osobních vozů patří Golf, Passat, Tiguan nebo Touareg. Mezi užitkovými vozy pak modely jako Caddy, Multivan nebo Transporter. U nás Vám nabízíme desítky modelů osobních vozů Volkswagen skladem a k ihned k odběru. Tak se u nás stavte a vyberte si svůj nový Volkswagen.

SEAT
SEAT

SEAT

Španělská automobilka SEAT je součástí koncernu Volkswagen. Mezi nejprodávanější modely této značky patří Leon a Ibiza. Přesto nabízí značka i další modely jak v segmentu rodinných MPV, tak i SUV, kde si můžete vybírat z tria Arona, Ateca nebo Tarraco. Pokud chcete vsadit na temperamentního Španěla, tak se zastavte na našem moderním autosalonu a vyberte si Váš nový SEAT.

CUPRA
CUPRA

CUPRA

Značka sportovních vozů, která se liší. Přináší vysoké výkony, inovace a řemeslnou zručnost. CUPRA je novou definicí závodního ducha. ARAVER CZ, člen skupiny AUTO UH, patří mezi čtyři oficiální CUPRA partnery v České republice. Přijďte se podívat do našeho CUPRA koutku a odlište se například prostřednictvím modelů CUPRA Ateca nebo CUPRA Leon.  

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail