Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Již tento pátek na naše dealerství ARAVER CZ přijedou první vozy značky DONGFEG!

Jakožto člen skupiny AUTO UH jsme dynamickým dealerstvím, které neustále rozšiřuje svoji nabídku. Nový rok k nám až z daleké Číny zavál také nabídku vozů nové značky DONGFENG, která byla doposud dostupná pouze na 2 místech v ČR, a jak se říká "do třetice všeho dobrého", naše dealerství je 3. místem, které tyto vozy nabízí!

A na co se vlastně můžete těšit?

Značka Dongfeng nabízí kompletní nabídku pro český trh, která čítá modely se spalovacími motory, elektromobily, dvojici užitkových vozů i luxusní SUV Voyah.

Nezapomeňte nás sledovat - brzy Vás budeme detailněji informovat o tom, jaké první modely "přistály" na našem showroomu Dongfeng, který vznikl hned vedle našeho autobazaru - Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Přikládáme odkaz na článek, kde si můžete přečíst, na co se těšit...

Článek o Dongfeng

Váš ARAVER CZ

člen skupiny AUTO UH

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail