Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Již tento pátek na naše dealerství ARAVER CZ přijedou první vozy značky DONGFEG!

Jakožto člen skupiny AUTO UH jsme dynamickým dealerstvím, které neustále rozšiřuje svoji nabídku. Nový rok k nám až z daleké Číny zavál také nabídku vozů nové značky DONGFENG, která byla doposud dostupná pouze na 2 místech v ČR, a jak se říká "do třetice všeho dobrého", naše dealerství je 3. místem, které tyto vozy nabízí!

A na co se vlastně můžete těšit?

Značka Dongfeng nabízí kompletní nabídku pro český trh, která čítá modely se spalovacími motory, elektromobily, dvojici užitkových vozů i luxusní SUV Voyah.

Nezapomeňte nás sledovat - brzy Vás budeme detailněji informovat o tom, jaké první modely "přistály" na našem showroomu Dongfeng, který vznikl hned vedle našeho autobazaru - Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Přikládáme odkaz na článek, kde si můžete přečíst, na co se těšit...

Článek o Dongfeng

Váš ARAVER CZ

člen skupiny AUTO UH

Co potřebujete vědět, než usednete do elektromobilu?

Bude váš příští automobil Škoda čistě elektrický? K přestupu na eMobilitu vás určitě napadá řada otázek. Škoda Storyboard na ně přináší odpovědi. více...

Jsme jedni z prvních, kteří přicházejí na český trh s čínskou značkou DONGFENG.

Poté, co se čínská značka DONGFENG osvědčila u našich sousedů na Slovensku a v Maďarsku jsme se rozhodli, že jako jedni z prvních přivedeme tuto značku také na český trh! více...

Poslední šance zakoupení vozu ŠKODA FABIA COMBI

ŠKODA FABIA COMBI letos končí! více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail