Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Žhavá novinka - značka DONGFENG nově v ARAVERU!

Již tento pátek na naše dealerství ARAVER CZ přijedou první vozy značky DONGFEG!

Jakožto člen skupiny AUTO UH jsme dynamickým dealerstvím, které neustále rozšiřuje svoji nabídku. Nový rok k nám až z daleké Číny zavál také nabídku vozů nové značky DONGFENG, která byla doposud dostupná pouze na 2 místech v ČR, a jak se říká "do třetice všeho dobrého", naše dealerství je 3. místem, které tyto vozy nabízí!

A na co se vlastně můžete těšit?

Značka Dongfeng nabízí kompletní nabídku pro český trh, která čítá modely se spalovacími motory, elektromobily, dvojici užitkových vozů i luxusní SUV Voyah.

Nezapomeňte nás sledovat - brzy Vás budeme detailněji informovat o tom, jaké první modely "přistály" na našem showroomu Dongfeng, který vznikl hned vedle našeho autobazaru - Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Přikládáme odkaz na článek, kde si můžete přečíst, na co se těšit...

Článek o Dongfeng

Váš ARAVER CZ

člen skupiny AUTO UH

První výhled na nové ID.7 GTX: Mimořádně výkonná limuzína s pohonem všech kol pro dálkové jízdy

Volkswagen před třemi týdny představil nový model ID.7, limuzínu vyšší střední třídy s výhradně elektrickým pohonem. Již na sklonku léta bude následovat světová premiéra nejdynamičtější varianty ID.7 GTX1 . více...

Nová CUPRA Tavascan

CUPRA Tavascan je impulzem pro nový, ohromující designový styl: vnější design má atletické a sportovní proporce. Na přídi jsou okamžitě rozpoznatelné charakteristické "oči" tvořené třemi trojúhelníkovými prvky ve světlometech Matrix LED. Interiér je archi více...

Ledová trefa

Se společností Volkswagen Financial Services, jsme si pro Vás připravili akční nabídku financování. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail