ŠKODA a ohlédnutí za školním rokem 2021/2022

ŠKODA a ohlédnutí za školním rokem 2021/2022

Protože nám záleží na tom, jak nová generace bude vnímat důležitost šetření životního prostředí, rozhodli jsme se, že zapůjčíme náš vůz ŠKODA ENYAQ iV k praktickým ukázkám na ZŠ a ZUŠ DOLNÍ NĚMČÍ. Zde dostali žáci 9.tříd za úkol vybrat si téma pro jejich absolventskou práci.

 

Elektromobilita a nová generace

Téma elektromobility zaujalo jednu z místních žaček – Hanku Zmidlochovou. A právě pro ni jsme se rozhodli zapůjčit tento elektrický SUV vůz, k praktické ukázce při obhajobě absolventské práce. Jako autorizovanému prodejci vozů značky ŠKODA nám udělalo nesmírnou radost, že novou generaci inspirují aktuální témata ne příliš vzdálené budoucnosti nás všech.

Toto téma si Hanka vybrala proto, že ji zajímá svět automobilů, elektromobilita a šetření životního prostředí. Hanka svou obhajobu zvládla úspěšně a zároveň byla přijata do Brna na Integrovanou střední školu automobilní (ISŠA Brno), kde bude pokračovat ve svém studiu.

Tento model "budoucnosti" zaujal nejen všechny žáky, ale také učitele, a sklidil tak obrovský úspěch, stejně jako celá absolventská práce této žačky. Máme radost, že můžeme být součástí utváření budoucnosti pro novou generaci.

 

Vůz nabitý energií

ŠKODA ENYAQ iV je první čistě elektrické SUV postavené na platformě MEB, která je určena výhradně pro elektromobily, a odráží v sobě trendy dnešní doby – zjednodušení a individualizaci. Model ENYAQ iV přichází s pohonem zadních kol (později také s pohonem všech kol) a výkonnými elektromotory, které nabízí zcela bezemisní a dynamickou jízdu s dojezdem až 500 km.

Je to právě oblast ekologie a šetření naší planety Zemi, která se momentálně prolíná do každé oblasti našeho života. Toto téma ovlivňuje také trendy v automobilovém průmyslu. ŠKODA AUTO, která má největší zastoupení na českém automobilovém trhu, nezahálí a představila nám v letošním roce dokonce další verzi iV vozu a to ŠKODA ENYAQ Coupé RS iV.

Pokud byste si chtěli tuto žhavou novinku prohlédnout, rádi Vás přivítáme na naší pobočce ve Starém Městě.

 

Pobočka ŠKODA - člen skupiny AUTO UH
ARAVER CZ,
Zerzavice 2020
Staré Město.

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail