Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku modelu ID.4

Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku modelu ID.4

Velkorysá nabídka vnitřního prostoru, puristický design, působivé osvětlení a trvale udržitelné materiály činí z interiéru modelu ID.4 moderní salonek s příjemnou atmosférou. Cestující v něm mohou všemi smysly prožívat inovativní charakter prvního zcela elektricky poháněného SUV značky VOLKSWAGEN. ID.4 bude zanedlouho uvedeno na trh. VOLKSWAGEN míří s modelem ID.4 do segmentu kompatních SUV, který se těší razantnímu růstu na celém světě. Elektrické SUV se bude vyrábět a prodávat nejen v Evropě, ale také v Číně a později i v USA.

Kompaktní konstrukce elektrického pohonu umožnila vytvářet velkoryse dimenzovaný interiér. Klaus Zyciora, šéfdesignér koncernu VOLKSWAGEN, vystihuje koncept interiéru mnohostranného SUV stručně: "Svoboda zvenku, uvnitř volný prostor." Zyciora navrhl tento vůz během svého dřívějšího působení ve funkci šéfdesignéra značky VOLKSWAGEN společně se svým týmem.

Typické SUV: velké dveře, příjemně vysoká poloha sedadla. Již nastupování do vozu je příjemné. Kliky dveří splývají s povrchem karoserie modelu ID.4 a dveře se odemykají elektricky.Na zadních sedalech mají cetující k dispozici tolik místa jako v konvenčním, o třídu větším SUV. Snadno naložit lze i velké množství zavazadel. Zavazadlový prostor nabízí již při vzpřímených opěradlech zadních sedadel objem 543 litrů.

Novou funkcí, kterou budou mít všechny modely ID.4, je ID. Light. Světelný pruh pod čelním oknem podporuje řidiče v mnoha situacích barevnými světelnými efekty, jejichž vnímání je intuitivní. ID. Light tak doprovází řidiče již při nastupování tím, že signalizuje připravenost k jízdě a stav odemknutí nebo uzamknutí dveří.

Sedadla: vysoká úroveň komfortu a veganská čalounění. Přední sedadla modelu ID. 4 jsou sportovní a současně komfortní. Ve speciální edici ID.4 1st Max1, jejíž debut se uskuteční u příležitosti uvedení modelu na německý trh, mají peče´t kvality společnosti Aktion Gesunder Rücken. Tato sedadla jsou všestranně elektricky nastavitelná a pneumatický systém systém jejich bederních opěrek zajišťuje masážní funkci.

Budoucnost mobility je eletrická. Značka VOLKSWAGEN proto investuje do elektromobility v rámci své strategie "Transform 2025+" celkem 11 miliard eur do roku 2024. ID.4, první zcela elektricky poháněné SUV značky VOLKSWAGEN, je po elektromobli ID.3 druhým modelem rodiny ID.

 

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail