Olympiáda dětí a mládeže 2022 a ŠKODA PLUS

Olympiáda dětí a mládeže 2022 a ŠKODA PLUS

Jak jistě víte, značka ŠKODA AUTO vždy patřila k těm, co podporují mladé a talentované sportovce. Největším zájmem je samozřejmě cyklistika, hokej a motosport. To však neznamená, že si jiné druhy sportů nezaslouží projev podpory. A právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli zapůjčit nadějným tenistům z klubu TENIS SLOVÁCKO náš vůz ŠKODA SCALA z programu ŠKODA Plus. 

O čem je ODM?

Olympiáda dětí a mládeže patří mezi velmi významné sportovní události a trvá po dobu jednoho týdne. Vystřídá se zde celá škála sportovních aktivit, ve kterých mezi sebou děti soutěží. Věková kategorie se může trošku lišit, avšak průměrný věk mladých sportovců je něco mezi 14 – 15 lety. Pro někoho tak bude olympiáda největší sportovní událostí za dob svého studia, pro jiné odrazovým můstkem. Ostatně, na tyto časy vzpomínají také sportovní legendy, jako je Ester Ledecká nebo Josef Dostál. Kromě spousty mládeže se tak na olympiádě protočí také bezmála 7000 rodičů, podporujících své ratolesti.

ŠKODA SCALA jede na olympiádu

Naše pobočka ŠKODA Plus se nachází v přilehlém městečku u Uherského Hradiště, konkrétně ve Starém Městě. Z tohoto městečka taktéž pochází tým tenisových hráčů, který byl složen z výběru Zlínského kraje, a reprezentovali na Zlínském kraji za TENIS SLOVÁCKO.

Více naleznete zde: https://www.tenisslovacko.cz/

Není tajemstvím, že často a rádi podporujeme mladé a talentované sportovce. Proto jsme se rozhodli, že pro komfortnější cestování zapůjčíme vůz ŠKODA SCALA, který pochází z našeho programu ojetých vozů ŠKODA Plus.

Program ŠKODA Plus

Víte, co je to program ŠKODA Plus? To jsou ojetá, avšak prověřená auta. Nemusíte se bát, že by byl vůz po nehodě opraven a bylo vám to zatajeno, ani stočených kilometrů. Takové věci ve ŠKODA Plus neděláme.

Víme, že je také velký problém dnešní doby, aby byly nové vozy ihned k dostání. Co takhle zakoupit ojetý vůz, který je třeba pouhý rok starý? To je možné právě u ŠKODA Plus.

Momentálně lze toto všechno řešit ještě výhodněji, než kdy jindy. Pokud si od nás pořídíte libovolný vůz z programu ŠKODA Plus s chytrým financováním a stářím vozu do 5 let od první registrace, pak získáte také 3 servisní prohlídky ZDARMA.

Těšíme se na Vás na pobočce ŠKODA Plus
Zerzavice 2020, Staré Město

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail