Nová ŠKODA Enyaq Coupé RS iV byla slavnostně odhalena

Nová ŠKODA Enyaq Coupé RS iV byla slavnostně odhalena

Sytá zelená, nadupaný výkon a krása na první dobrou! To je nová ŠKODA Enyaq Coupé RS iV, která přijíždí na český trh. Tento velký rodinný vůz zaujme na první pohled výrazně sytou zelenou barvou. Aerodynamičtější střecha dodává ten pravý punc novému modelu, navíc pomáhá snížit součinitel odporu vzduchu na Cx = 0,234, a tak za optimálních podmínek dokáže ujet až 545 km na jedno nabití, bavíme - li se tedy o modelu iV 80 s jedním elektromotorem a největším akumulátorem. Střecha je prosklená a vzhledem k tomu, že elektrická platforma MEB nemá středový tunel, místa uvnitř vozu je opravdu hodně.

Modely Enyaq Coupé RS iV a na konci roku i Enyaq RS iV budou k dispozici i ve výranějších odstínech, pastelově žlutozelená barva Mamba Green, u ostatních modelů přibude oranžová metalíza Phoenix. Verze RS nabízí sportovnější sedačky s barevným prošíváním a ve standardní výbavě bude mít i efektivní prosvětlenou masku Crystal Face se 131 LED diodami. Stejně tak přední světlomety využívají LED technologii a disponují maticovým vykrýváním ostatních účastníků provozu.

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV přináší novou verzi infotainment systému. Nová verze softwaru ME 3 přináší vylepšení zobrazovacích polí infotainment systému a head-up displeje a také vylepšení v oblasti správy baterie. Součástí standardní výbavy je aktuálně největší dotyková obrazovka dodávaná do vozů ŠKODA s úhlopříčkou 13" a 5,3" virtuální kokpit. ENYAQ COUPÉ iV nabízí velkorysý prostor pro pět cestujících i zavazadla. Dlouhý rozvor a rovná podlaha zajišťují dostatek místa před koleny a i přes svažující se střechu je prostor nad hlavou srovnatelný s vozem ŠKODA OCTAVIA COMBI. Zavazadlový prostor nabídne až 570 litrů. Vrcholný sportovní model ENYAQ COUPÉ RS iV využívá rovněž baterii s kapacitou 82 kWh, dva elektromotory a pohon všech kol. Systémový výkon však činí 220 kW, maximální točivý moment je 460 Nm. První čistě elektrický vůz RS značky ŠKODA zvládá zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 6,5 s.

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým ve Starém Městě,

Radek Hrabinec

Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA a specialista ŠKODA Handy

 

Patrik Hasa

Prodejce nových vozů ŠKODA

 

 

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail