Mistrovství v ČR v kartingu s AUTO UH a ŠKODOU

Mistrovství v ČR v kartingu s AUTO UH a ŠKODOU

MISTROVSTVÍ V ČR V KARTINGU s AUTO UH a ŠKODOU

Včerejším dnem byly zahájeny tréninky před letošním třetím závodem šestidílného šampionátu, který se uskuteční již tento víkend. Ve Vysokém Mýtě bude závodit také Klára Tlusťáková, dcera někdejšího vícemistra Evropy Antonína Tlusťáka.

 

CZECH KART OPEN VE VYSOKÉM MÝTĚ

Ve Vysokém Mýtě tak pokračuje seriál Czech Kart Open, a to ve dnech 24.-26. června na okruhu Vysoké Mýto. Pokud to máte poblíž, přijďte se na mistrovství podívat. Zvuk rychlých mašin, krásné počasí a adrenalin, to je to, co na vás čeká.

Kromě toho zde budou k vidění také naše vozy ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA SUPERB. Za Skupinu AUTO UH jsme zvolili prezentaci právě této značky z dealerství ARAVER CZ, protože ŠKODA AUTO vždycky byla, je a bude nedílnou součástí motosportu.

Je nám ctí, že můžeme podporovat mladé talenty a sledovat jejich rozvoj, kdy se každým rokem posouvají dále za své hranice. Například Klára Tlusťáková jde nejspíš doslova ve šlépějích svého otce Antonína Tlusťáka, který získal titul vícemistra Evropy. Klára bez zaváhání poráží ostatní jezdce a řadí se tak mezi jednu z mála slečen, které se tomuto sportu věnují.

Kláře, ale také ostatním soutěžícím, držíme palce, aby všechno dobře dopadlo
Těší nás podporovat mladé talenty v kartingu a přejme všem mnoho úspěchu.

 

Skupina AUTO UH a dealerství ARAVER CZ,
Pobočka ŠKODA, Zerzavice 2020, Staré Město u Uherského Hradiště

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail