Mistrovství Evropy Žen v softbalu na Jižní Moravě

Mistrovství Evropy Žen v softbalu na Jižní Moravě

Rádi bychom Vás pozvali na další sportovní aktivitu, kterou podpoříme zapůjčením vozů z našeho bazaru Das WeltAuto, kde nabízíme ojeté, ale prověřené vozy.

Ve dnech od 27.6.2022 do 2.7.2022 tak bude probíhat Mistrovství Evropy žen do 22 let. Tento softbalový turnaj se tentokrát odehraje v našich končinách nádherné Jižní Moravy. Přesněji v Kunovicích a v Brně.

K zapůjčení jsme poskytli vozy Volkswagen Multivan T7 a T6.1, které poskytují velký prostor pro posádku a zavazadla. K tomu přidávají zcela novou úroveň komfortu, variability a bezpečnosti. Věříme tak, že toto softbalové mistrovství žen podpoříme a zajistíme našim reprezentantkám pohodlí na cestách.

Všechny věrné fanoušky a milovníky softbalu zveme, aby přišli podpořit český tým žen do 22 let. Přesný rozpis utkání naleznete na tomto odkazu:

Turnaje - Oficiální stránky softballové asociace

Mistrovství Evropy U22 WOMAN´S SOFTBALL se zúčastní přesně 17 týmů a bude se rozhodně na co těšit. V českém týmu nás bude reprezentovat také Nikola Schwarzingerová, rodačka z Brna, kde se utkání bude odehrávat, dále pak také v Kunovicích. Poté, co Nikola odehraje tyto zápasy, poletí v srpnu do USA, kde získala stipendium na prestižní škole  Eastern Kentucky University.

Aktuální dění a novinky můžete sledovat také na www.snails.cz .

Český tým tak doufá, že se mu na domácí půdě bude hrát možná co nejlépe. My budeme u toho a rozhodně holkám budeme fandit.

Bazar prověřených ojetých vozů Das WeltAuto,

Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Poslední šance zakoupení vozu ŠKODA FABIA COMBI

ŠKODA FABIA COMBI letos končí! více...

Prague Car festival

Zúčasnili sme se Prague Car festivalu v Letňanech více...

ARAVER CZ & OCG Production

Máme velkou radost, že se s Vámi můžeme podělit o skvělou zprávu! více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail