ID.Buzz

ID.Buzz


Nejnovějším členem ID rodiny od Volkswagenu je tento sympatický model ID.Buzz, který se stal okamžitě ikonou elektromobilové éry své značky!

Pokud se Vám zdá, že se na Vás nový ID.Buzz usmívá, tak to není jen Vaše zdání, opravdu je tomu tak! Usměje se na Vás štěstí a budete novým majitelem tohoto galaktického vozu?

Třeba se nám podaří Vás přesvědčit, pojďme se mu, jak se říká, podívat pod kapotu..

Tento inteligentní společník pro každé dobrodružství zaujme nejen svým pozitivním vzhledem, ale především využitím nejmodernějších technologií a zcela jedinečným vnímáním prostoru.

Díky maximálnímu využití prostoru a zcela nově vyvinuté úsporné koncepci interiéru mají cestující spoustu místa v oblasti nohou. Sedadla s možností komfortního nastavení umožňují variabilní využití interiéru. V pětimístné verzi a se všemi cestujícími v kabině tak za druhou řadou sedadel zbývá až 1 121 litrů prostoru pro zavazadla. 

Vůbec poprvé u společnosti Volkswagen byl užitkový vůz od základu vyvinut jako elektromobil, od první skici až do posledního detailu. Ať už jde o využití prostoru, konektivitu nebo pohon: Koncept ID. Buzz změní mobilitu.

  • Dodání k zákazníkovi s neutrální bilanci emisí CO₂¹
  • Inovativní konektivita s aktualizacemi Over-the-Air² prostřednictvím služeb We Connect³ a Car2X
  • Nové inteligentní asistenční systémy
  • Kompaktní rozměry, pocit velkého vnitřního prostoru

Ztělesnění komplexní udržitelné mobility

Základním principem nového modelu ID. Buzz je komplexní udržitelná mobilita zajišťující ochranu klimatu v budoucnosti. Tento model je k zákazníkovi dodáván s neutrální bilancí1 emisí CO₂ a jezdí s nulovými emisemi. V jeho interiéru jsou využity recyklované materiály - například na čalounění sedadel, podlahové krytině a čalounění stropu - a nepoužívá se zde kůže živočišného původu. Udržitelná mobilita a komfort jsou tak ve vzájemné harmonii.

Ať ve městě nebo na venkově, s celou rodinou nebo na víkendovém výletu s přáteli - díky modelu ID. Buzz se pro Vás udržitelná mobilita stane každodenní realitou s maximálním komfortem.

Travel Assist

Asistenční systém Travel Assist s tzv. rojovými daty udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu a udržuje přitom také nastavenou maximální rychlost.² Prostřednictvím aktivních zásahů do řízení systém Travel Assist zajišťuje adaptivní vedení vozu v jízdním pruhu.² Travel Assist s rojovými daty může také přizpůsobovat rychlost jízdy podle aktuálních rychlostních limitů a průběhu trasy jízdy (bere v úvahu zatáčky, kruhové objezdy apod.).

Podařilo se nám probudit ve Vás zájem o tento ikonický vůz? Pokud byste se rádi o tomto modelu dozvěděli více informací nebo byste rádi obdrželi nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte se obrátit na naše prodejce, kteří velmi ochotně vyhoví všem Vašim požadavkům.
 

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů Volkswagen
+420 572 556 300
+420 778 407 401
kobelus.jiri@araver.cz

Rádi se Vám budeme věnovat také na naší pobočce ARAVER CZ na adrese:
Zerzavice 2020, 686 03
Staré Město.

Volkswagen SUV modely s úrokem od 3,9 %

Získejte nejlepší financování na všechny nové SUV vozy Volkswagen. více...

Volkswagen slaví světovou premiéru nové generace modelu Tiguan.

Praha – Volkswagen představuje ve světové premiéře zcela nově vyvinutý model Tiguan, třetí generaci bestselleru. Tiguan patří mezi globálně nejúspěšnější modely VW současnosti. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 mil více...

AUTO UH FEST 2023

Odpoledne plné her pro děti, hudby, dobrého jídla a pití, přehlídek nových vozů, ale také srazu veteránů = AUTO UH FEST. (VSTUPNÉ JE ZDARMA) více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail