Služby

DONGFENG není žádný nováček. Téměř 50 let na trhu!

Společnost Dongfeng Motor Corporation (DFM), byla založena v roce 1969 se sídlem ve Wu-chan. Je jednou z největších čínských automobilových skupin s celkovým majetkem 240,2 miliard RMB a se 176 000 zaměstnanci.

DONGFENG není žádný nováček. Téměř 50 let na trhu!

Dongfeng Motor Corporation

V roce 2018 se umístila na 65. místě v žebříčku 500 největších světových firem Fortune 2018.

Hlavní činnosti společnosti DFM zahrnují celou škálu užitkových vozidel, osobních vozidel, vozidel s novou energií, motorů, automobilových součástek, komponentů a dalších automobilových společností s obchodním rozsahem přesahujícím 3,8 milionu kusů.

Společnost DFM má silný vliv v automobilovém průmyslu. Značka Dongfeng je první známou ochrannou známkou v automobilovém průmyslu v Číně a řadí se mezi 500 nejlepších světových značek.

Ve své 49-leté historii se společnost DFM stala průmyslovým lídrem v oblasti provozních a řídících schopností, výrobních schopností a marketingových schopností. Kromě budování složeného a otevřeného systému výzkumu a vývoje poskytovala společnosti DFM výkonnou sílu v oblasti výzkumu a vývoje a pro nezávislé inovace způsobilosti. Zejména základny výzkumu a vývoje společnosti DFM v Číně, Švédsku, Německu a dalších zemích se zabývají společným výzkumem a vývojem a zavázali se k technické inovaci a uplatnění v průmyslu.

Do konce roku 2014 společnost DFM dodala na trh celkem 26,60 milionu vozů, z toho její užitková vozidla (nákladní automobily a autobusy) pokrývají celou řadu výrobků včetně těžkých / středních / lehkých užitkových vozidel, mini vozidel a vozidel pro speciální účely. upravené vozidla atd. Osobní vozidla pokrývají různé typy modelů včetně sedanů, SUV, MPV, mini automobilu a podobně. Speciální terénní vozidla s vysokou mobilitou zahrnují pouštní vozidla, terénní vozidla s pohonem všech kol a další a jeho vozidla s novou energií pokrývají různé typy hybridních vozidel, BEV, vozidla na zemní plyn atd.

Do budoucna bude DFM nadále naplňovat svou vizi být „stoletým Dongfeng s udržitelným rozvojem, inovativním Dongfeng schopným samostatného rozvoje a internacionalizaci Dongfeng s globální konkurence schopností“, ve snaze stát se silnějším a lepším a rozvinout se jako nejvyspělejší nadnárodní společnost na světě.

 

Jsme první ve Zlínském kraji!

V ARAVER CZ je tato značka k mání od začátku tohoto roku. Stali jsme se tak prvním dealerstvím ve Zlínském kraji, které tyto vozy nabízí. Aktuálně máme vozy skladem a těšíme se ze zájmu prvních zákazníků. Přijďte se na ně podívat na vlastní oči, nebo si u nás domluvte testovací jízdu. Rádi Vás svezeme.

Za celý tým ARAVER CZ

dfmotor@araver.cz

Zdroj: dfmotor.cz

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.