DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

DEN ZEMĚ S AUTO UH se vydařil

V sobotu 23. 4. 2022 se konal již 13. ročník oslavy Den Země v REC Group – KOVOZOO ve Starém Městě a my jsme byli u toho! Akce se zúčastnilo bezmála 9 tisíc lidí. Počasí bylo krásné a program byl více než bohatý.

Kromě stanovišť zaměřených na ekologii a vztah nové generace k přírodě mohli návštěvníci vidět křest Medvěda kodiaka Berty, který se narodil v místní porodnici. Návštěvníků bylo opravdu hodně, ale nejvíce nás těšil velký zájem o testovací jízdy vozů značky ŠKODA.

A co se vlastně u nás dělo?

Na našem stanovišti si mohly děti vyzkoušet aktivity zaměřené na pohyb, s názvem „SPORTEM KU ZDRAVÍ“, kdy pro ně byl připraven skákací hrad, fotbalové stanoviště s brankami, kostkový skákací panák a pro ty nejmenší motorková odrážedla. Pro malé i velké bylo dále přichystáno stanoviště „JAK DOBRÝ JSI JEZDEC?“, kdy jste si mohli vyzkoušet trenažér ručního řízení po reálné brněnské trati. Náš ochotný asistent pak manuálně pomáhal i těm nejmenším, kteří ještě nedosáhli na pedály, ale chtěli se na chvíli cítit jako opravdoví závodníci.

Stanoviště zaměřená na ekologii a přírodu bavila malé i velké. Mohli jste si u nás vyzkoušet, jak se správně třídí odpad. Dále bylo pro děti přichystáno malování na obličej, s názvem „JAKÝM ZVÍŘÁTKEM CHCEŠ BÝT?“ a v relaxační zóně omalovánky s přírodními motivy, s názvem „JAK DOBŘE ZNÁŠ PŘÍRODU?“

Samotná relaxační zóna se sedacími vaky, koberci a slunečníky poskytla maximální pohodlí všem, kteří k nám zavítali. Pro děti jsme zde přichystali prolézací tunel, hru lov rybiček, interaktivní hru Doktor - lidské tělo, dětský stolík se židličkami a omalovánkami, a arkádovou hru s házecími kroužky. Pro dospělé byly zajímavou atrakcí „opilé brýle“.

Zlatým hřebem celé akce byly testovací jízdy se ŠKODOU ENYAQ iV, kdy tento model tematicky souzněl s ekologickým kontextem celé akce. Testovací jízdy probíhaly od rána do večera a můžeme prozradit, že pro pár z Vás to byla láska na první pohled. Novým majitelům vozů přejeme spoustu šťastných kilometrů za volantem značky ŠKODA. Tímto Vám chceme srdečně pogratulovat a poděkovat!

A pokud jste jízdu z jakéhokoliv důvodu nestihli, jste srdečně zváni do našeho showroomu ve Starém Městě, Zerzavice 2020, kde se na Vás budeme těšit.

Jedinečný design nových elektromobilů CUPRA bude založen na trvalé udržitelnosti a digitální technologii

Jedinečný design nových elektromobilů CUPRA bude založen na trvalé udržitelnosti a digitální technologii více...

Šťastné hodinky se slevou 50% na mycím centru v Uherském Hradišti!

Využijte akční nabídky na mycím centru, která platí od 1.2.2023 do 31.3.2023! více...

Co potřebujete vědět, než usednete do elektromobilu?

Bude váš příští automobil Škoda čistě elektrický? K přestupu na eMobilitu vás určitě napadá řada otázek. Škoda Storyboard na ně přináší odpovědi. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail