DEN ZEMĚ 2022 se ŠKODOU ENYAQ iV

DEN ZEMĚ 2022 se ŠKODOU ENYAQ iV

Vážení zákazníci AUTO UH,
rádi bychom Vás tímto pozvali na krásnou jarní akci DEN ZEMĚ 2022, která se bude konat v sobotu 23.4.2022, v areálu KOVOZOO ve Starém Městě.

Jedná se již o 13. ročník, který bychom si společně s Vámi chtěli užít po dvouleté odmlce. Můžete se těšit na bohatý program pro děti, s úkoly zaměřenými na ekologii. Celá akce se totiž ponese v duchu ekologické výchovy nové generace. Kromě atraktivních stanovišť se zde bude nacházet také pneumatikové bludiště a skákací hrad. Pro ty nejmenší zde bude připraveno malování na obličej, a během čekání si u nás rodiče mohou vyzkoušet tzv. „opilé brýle“, simulující různé veselé stavy.

Zároveň si u našeho stanoviště, které se bude nacházet hned u vstupní brány „pod letadlem“, můžete vyzkoušet testovací jízdu v jednom z našich vozů značky ŠKODA. Testovací jízdy budou probíhat ven z areálu, je však možné se nechat jen svézt našim řidičem v případě, že nebudete chtít vůz sami řídit. Teprve tehdy, kdy se do našich krásných vozů usadíte, můžete získat ten správný zážitek z jízdy.

Také se můžete těšit na každoroční křest zvířátka „narozeného v Kovozoo“. Tentokrát půjde o medvěda, s tematickým jménem Kodiaq.

Mimo nabízeného bohatého programu, který zaštiťuje ARAVER CZ, člen skupiny AUTO UH, se můžete těšit na další atrakce a stanoviště po celém areálu Kovozoo, včetně několika pódií, představení kouzelníka Jirky Hadaše, dále na Železného Zekona, nebo také na bagrovou show s ukázkou vyprošťování. V podvečer na Vás čeká zakončení celého dne v podobě koncertu kapely Mňága a Žďorp. Podrobnosti k programu naleznete na Facebookové události DEN ZEMĚ 2022.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na společné setkání 23.4.2022, v čase od 10 do 19 hodin, v areálu Kovozoo ve Starém Městě.

Srdečně za celý tým ARAVER CZ, člen skupiny AUTO UH
Marketingové oddělení

Jedinečný design nových elektromobilů CUPRA bude založen na trvalé udržitelnosti a digitální technologii

Jedinečný design nových elektromobilů CUPRA bude založen na trvalé udržitelnosti a digitální technologii více...

Šťastné hodinky se slevou 50% na mycím centru v Uherském Hradišti!

Využijte akční nabídky na mycím centru, která platí od 1.2.2023 do 31.3.2023! více...

Co potřebujete vědět, než usednete do elektromobilu?

Bude váš příští automobil Škoda čistě elektrický? K přestupu na eMobilitu vás určitě napadá řada otázek. Škoda Storyboard na ně přináší odpovědi. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail