Služby

Atraktivnější vnější a vnitřní design, to je nová CUPRA Born

CUPRA Born nabízí moderní sportovnost díky sportovnímu podvozku s DCC, elektronicky řízenému stabilizačnímu systému ESC Sport, progresivnímu řízení, větším brzdám a širším pneumatikám na 20" kolech z lehké slitiny. CUPRA Born je prvním modelem značky s neutrální bilancí emisí CO2.

CUPRA Born je nejen revolučním modelem na trhu elektrovozů, ale také impulsem pro transformaci společnosti. Nový model nabídne atraktivní design a sportovní výkony s okamžitými reakcemi, dojezd více než 500 km a plnění evropských cílů. Prostřednictvím sportovního charakteru s mimořádným emocionálním nábojem.

CUPRA začne využívat nekonvenční způsoby prodeje. aby oslovila nové lidi a posunula značku CUPRA za hranice tradičních představ.

Model CUPRA Born bude kromě typických modelů vlastnictví nabízen také v rámci smluv o předplacených službách. Zákazník bude používat vozidlo spolu s dalšími souvisejícími službami na základě měsíčního poplatku. CUPRA hodlá tímto krokem dále upevňovat své postavení na trhu.

 

Atraktivnější vnější a vnitřní design, to je nová CUPRA Born

CUPRA Born se odlišuje atraktivním designem, elektrizujícími výkony a charakterem nekonvenčního vyzývatele. CUPRA je novou kapitolou pro novou éru. Design, díky němuž vozy značky CUPRA vynikají, kombinuje s vyspělým pohonem a technologiemi řízení sady akumulátorů, jež umožňují sportovní výkony s okamžitými reakcemi. A jako první model značky bude zákazníkům předáván s neutrální bilancí emisí CO2 díky využívání energie z obnovitelných zdrojů v dodavatelských řetězcích.

10 klíčových vlastností modelu CUPRA Born:

1. CUPRA Born je prvním elektromobilem značky

2. Na základě platformy MEB koncernu Volkswagen je prvním modelem značky s neutrální bilancí emisí CO2

3. Koncept interiéru je sportovní a orientovaný na řidiče, ale současně útulný. Mezi dominanty interiéru patří volant CUPRA s multifunkčními tlačítky, středová konzola a anatomicky tvarovaná sedadla.

4. CUPRA Born nabízí moderní sportovnost díky DCC v kombinaci se sportovním podvozkem a elektronicky řízenému stabilizačnímu systému ESC Sport, progresivnímu řízení, větším brzdám a širším pneumatikám na 20" kolech z lehké slitiny.

5. První elektromobil značky se bude dodávat ve dvou výkonových verzích: 150k (110kW) a 204 k (150kW), výkonější varianta bude na přání k dispozici se sportovním paketem e-Boost, který zvýší nejvyšší výkon až na 231 k (170kW).

6. CUPRA Born nabízí okamžité zrychlení z 0 na 50 km/h za pouhých 2,6 s a z 0 na 100 km/h za pouhých 6,6 s.

7. CUPRA Born sází na vyspělou technologii lithium-iontových akumulátorů umožňující dojezd cca 540 km (s akumulátorovou baterií o kapacitě 77 kWh).

8. Výbava modelu CUPRA Born zahrnuje nejmodernější dostupné technologie včetně průhledového displeje s rozšířenou realitou.

9. Konektivita v modelu CUPRA Born nabízí přístup k velkému množství funkcí a služeb prostřednictvím nově vyvinuté aplikace "My CUPRA" app.

10. Model CUPRA Born, navržený a vyvinutý v Barceloně, v sídle společnosti v Martorellu, se od září bude vyrábět v závodě Cvikov v Německu.

Podrobné informace Vám sdělí také prodejní tým ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Vedoucí prodeje nových vozů SEAT a CUPRA

 

 

 

 

 

 

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.