Značka Volkswagen zahájila předprodej modelu Tiguan s plug-in hybridním pohonem

Značka Volkswagen zahájila předprodej modelu Tiguan s plug-in hybridním pohonem

Značka Volkswagen zařadila do své nabídky na českém trhu nový plug-in hybridní model Tiguan eHybrid.  Bestseller značky v segmentu SUV kombinuje díky nejvyššímu celkovému výkonu 180 kW (245 k) a režimu výhradně elektrického pohonu sportovní dynamiku a mobilitu s nulovými emisemi.

Zákazníci v České Republice mohou Tiguan eHybrid objednávat ve dvou výbavových verzích Elegance a R-Line za ceny již od 1 055 900 Kč.

Plug-in hybridní modely, jakým je i nový Tiguan eHybrid, jsou důležitým pilířem strategie značky Volkswagen, která si klade za cíl, dosáhnout neutrální bilance emisí CO2 do roku 2050. S novým modelem je zákazníkům nabízeno každodenní dojíždění s nulovými emisemi při zachování všech výhod automobilu se spalovacím motorem pro cestování na velké vzdálenosti. A v režimu GTE si může řidič užívat mimořádné dynamiky při sportovní jízdě. Plug-in hybridní pohon tak umocňuje nesmírnou všestrannost a variabilitu tohoto bestselleru.

Podrobné informace o dostupnosti a další informace Vám sdělí náš prodejní tým ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

 

Pavel Sommer

Prodejce nových vozů VW

CUPRA Formentor si odnáší 5hvězdičkové hodnocení z testů bezpečnosti Euro NCAP

Exkluzivní CUV bylo organizací Euro NCAP testováno podle aktuálních, přísnějších kritérií a dosáhlo nejvyššího hodnocení více...

Konektivita modelu ŠKODA ENYAQ iV

více...

Volkswagen uvádí na trh exkluzivní model Golf GTI "Clubsport 45"

Základem exkluzivního modelu je verze "Clubsport" o výkonu 300 k. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail