Značka ŠKODA vstupuje s modelem ENYAQ iV do nové éry

Značka ŠKODA vstupuje s modelem ENYAQ iV do nové éry

ŠKODA ENYAQ iV je první sériový model české automobilky na bázi modulární elektrifikované platformy koncernu Volkswagen a kombinuje inovativní technologie s progresivním a emocionálním designovým jazykem. Model ENYAQ iV se vyrábí v hlavním závodě značky ŠKODA v Mladé Boleslavi. Kromě lokálního bezemisního provozu u něj ŠKODA sází na trvalou udržitelnost. To podtrhuje použitím kůže vyčiněné bez chemikálií a také čalouněním vyrobeným ze směsi přírodní vlny a polyesteru z recyklovaných PET lahví.

Lehce srozumitelná a uživatelsky přívětivá je nová struktura konfigurace vozu s celkem dvanácti individuálně laděnými designovými variantami interiéru, které reprezentují různé životní styly - od moderního přes luxusní až po sportovní. V závislosti na velikosti baterie, pohonu a variantě modelu si zákazník může vybrat až z pěti uvedených stylů. Mimořádné výbavy jsou přehledně uspořádány do volitelných paketů, kde některé prvky výbavy a služby jsou k dispozici pro všechny modely.

Model ENYQA iV je vybaven základní designovou variantou interiéru Studio, kde jde forma ruku v ruce s funkcí a vytváří tak přehledné uspořádání. Od verze ENYAQ iV 60 je standardem designová varianta interiéru Loft, navržená ve stylu moderního bydlení mladých rodin. Varianty Lounge a Suite jsou exkluzivnější, luxusnější a nabízí například kožené potahy nebo dekorační lišty lakované klavírovým lakem.

Vedle designových variant interiéru zavedla značka ŠKODA pro model ENYAQ iV také novou strukturu konfigurace vozu. V čem tato změna spočívá? Konfigurace vozu je jednoduchá a přehledná. Díky tomu si zákazníci nakonfigurují vůz ENYAQ iV v pouhých šesti krocích.

Jaké jsou další výhody nového modelu Vám rád sdělí náš prodejní tým ve Starém Městě. Kontakty ZDE .

CUPRA Formentor si odnáší 5hvězdičkové hodnocení z testů bezpečnosti Euro NCAP

Exkluzivní CUV bylo organizací Euro NCAP testováno podle aktuálních, přísnějších kritérií a dosáhlo nejvyššího hodnocení více...

Konektivita modelu ŠKODA ENYAQ iV

více...

Volkswagen uvádí na trh exkluzivní model Golf GTI "Clubsport 45"

Základem exkluzivního modelu je verze "Clubsport" o výkonu 300 k. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail