Volkswagen zahajuje prodej modelové řady Arteon

Volkswagen zahajuje prodej modelové řady Arteon

Nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake přijíždějí na český trh a zahajují pomalu, ale jistě testovací jízdy.  Nabídku pak rozšíří inovativní Arteon eHybrid s plug-in hybridním pohonem a sportovní Arteon R. Ceny začínají již od 851 900 Kč vč. DPH.

Modelová řada Arteon se pyšní svou prostorností a atletickým duchem. Interiér vozů Vás zaujme digitalizovanou přístrojovou deskou s rozšířenou konektivitou. Bezpečnost a komfort zvyšují inovativní asistenční systémy, cestování se tak díky tomu stane pro Vás ještě o trochu lákavější. 

Na výběr budete mít ze čtyř výbavových línií s bohatou sériovou výbavou Arteon, Elegance, R-Line, a R. Verze Shooting Brake jsou o něco málo dražší, protože zahrnují v sériové výbavě navíc systém Easy Open vč. Keyless Access. Podrobné informace o cenách jednotlivých výbav Vám sdělí náš prodejní tým ve Starém Městě.

Nové modely Vám nabízejí exkluzivní design a nejmodernější techniku.

Originální konfiguraci vozu podle přání zákazníka umožňuje také široké portfolio pohonů. Jeho součástí jsou zážehové jednotky 1.5 TSI nebo 2.0 TSI a turbodiesely 2.0 TDI. Absolutní novinkou je plug-in hybridní pohon 1.4 TSI PHEV o výkonu 115 kW/156 k, dodávaný stejně jako ostatní motory pro obě karosářské verze. V závislosti na zvoleném motoru zajišťuje přenos hnací síly 6stupňová manuálně řazená převodovka nebo 7stupňová automatická převodovka DSG. Alternativou pohonu předních kol je vyspělý pohon všech kol 4Motion.

Koncernová značka Volkswagen nabízí nový Arteon s rozsáhlou sériovou výbavou a prodlouženou zárukou na 5let/100 000km. Z vyspělých asistenčních systémů disponují všechny varianty bez příplatku funkcemi Light Assist, ACC, Front Assist, Lane Assist, PreCrash, Park Pilot a rozpoznáváním chodců. Atraktivní automobil kategorie gran turismo rozmazluje svou posádku mimo jiné digitální přístrojovou deskou Digital Cockpit Pro, třízónovoou automatickou klimatizací Climatronic a ergonomickými sedadly s velkorysou nabídkou prostoru ve všech směrech. Zkrátka nepřichází ani praktičnost, což dokládá objem snadno přístupného a variabilního zavazadlového prostoru 563 až 1557 litrů u Arteonu, resp. 565 až 1632 litrů u verze Arteon Shooting Brake.

Více informací vč. objednání testovací jízdy si můžete sjednat u prodejce ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

Volkswagen přichází s novým E-shopem

Doručení do 3 dnů, platba kartou a bezplatné vrácení do 14 dnů více...

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

Reinterpretaci závodního vozu e-CUPRA ABT XE1 více...

Volkswagen spouští novou platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Rychlejší a intuitivnější přístup k informacím na všech zařízeních více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail