Volkswagen ID.4 přijíždí k prvním českým zákazníkům

Volkswagen ID.4 přijíždí k prvním českým zákazníkům

Prvních bezmála sto elektrických SUV Volkswagen ID.4 je již v České republice. Oficiální prodej druhého člena rodiny elektromobilů ID. bude spuštěn na začátku třetího březnového týdne. Aktuální nabídka rodinného SUV s nulovými emisemi zahrnuje široký výběr výbav a variant elektrického pohonu s cenami již od 991 900 Kč.

Nový model ID.4 posouvá na novou úroveň také automobilovou konektivitu, mimo jiné pravidelnými online aktualizacemi, díky nimž ID.4 zůstane vždy softwarově na úrovni nejnovějších automobilů. Všechny vozy dodané na český trh disponují již nejnovějším softwarem s označením ID.Software 2.1., toto řešení umožňuje pravidelné aktualizace vozidla technologií Over-the-Air, aniž by zákazník musel do servisu.

Od léta bude Volkswagen majitelům elektromobilu ID.4 poskytovat každé tři měsíce aktualizace, které budou zharnovat kromě optimalizace také nové funkce a možnosti individualizace.

Model ID.4 nabízí široký výběr variant, které uspokojí nejrůznější požadavky. Ceny za mobilitu budoucnosti přitom začínají již pod hranicí jednoho milionu korun. Portfolio je sestaveno z předem nakonfigurovaných verzí různého charakteru a určení, které sahají od výbavy City (od 991 900 Kč až po Max od 1 486 900 Kč).

Stejně jako kompaktní hatchback ID.3 používá i ID.4 novou modulární platformu pro elektromobily MEB. Interiér tak vyniká mimořádnou prostorností a variabilitou. V závislosti na poloze opěradel zadních sedadel nabízí zavazadlový prostor objem 543 až 1575 litrů. Díky robustní konstrukci a výkonnému pohonu zadních kol si ID.4 poradí i s přívěsem, který může mít hmotnost až 750 kg.

Elektrický pohon je koncipován pro suverénní cestování i na delší vzdálenosti, a to především u verzí s elektromotorem o výkonu 150 kW a využitelnou kapacitou akumulátorů 77 kWh, které nabízí dojezd až 522 km.

Podrobné informace o novém modelu ID.4 Vám poskytne prodejní tým ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů VW

 

Pavel Sommer

Prodejce nových vozů VW

Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

Svěžím designem nový model přináší ještě více vzrušujících zážitků. více...

Crossover SUV CUPRA Formentor získal ocenění Red Dot Award

Model SUV CUPRA Formentor obdržel ocenění v kategorii Produktový design. více...

SEAT dodává modelům Ibiza a Arona nový emotivní náboj evolučním exteriérem

SEAT v roce 2020 byl druhým nejprodávanějším modelem z celé produktové řady více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail