UP

UP

Individuální tak, jako Vy.

Nový up! se přizpůsobí Vašim přáním. Máte možnost vybrat si z mnoha barev střechy a vnějších zpětných zrcátek, stejně jako dekoračních fólií pro boční plochy a kol z lehké slitiny. Nepřehlédnutelný vzhled pak podtrhnou LED světla pro denní svícení a LED směrová světla integrovaná v krytech vnějších zpětných zrcátek, která jsou již součástí sériové výbavy.

Individuální styl.

Nový up! nabízí kromě překvapivě velkého prostoru a komfortu pro až čtyři cestující také spoustu místa pro svobodnou volbu barevného ladění - od designových svislých panelů palubní desky až po čalounění sedadel. A díky sériové integraci chytrého mobilního telefonu a multifunkčnímu volantu v kůži (výbava na přání) se nový up! promění na skutečně všestranný automobil.

Up! s audiosystémem beats.

Ve voze up! je nově k dispozici na přání audiosystém beats, který byl vytvořen specialisty na audiotechniku BeatsAudio™. Systém je vybaven osmikanálovým zesilovačem s digitálním signálním procesorem a jeho výkon je 300 wattů. Jako doplněk systému vytvořil Volkswagen paket výbavy "beats", který svými barevnými a vzájemně sladěnými designovými prvky okamžitě zaujme.

Kola

Všestranně zdařilý vzhled

Díky patnáctipalcovým kolům z lehké slitiny se silnice promění na jeviště: barevné kryty nábojů kol a další výrazné prvky propůjčují tomuto akčnímu modelu jedinečný vzhled a jsou doslova magnetem pro oči.

Infotainment

Aplikace Volkswagen "maps+more"

Díky volitelnému systému Volkswagen "maps + more dock" bude jízda ve voze up! naprosto snadná a bezchybná. Pomocí vhodné aplikace a chytrého mobilního telefonu umístěného v držáku můžete využívat funkce jako je navigace (tu lze využívat také offline), hands free, Media Control, multifunční ukazatel nebo Think Blue Trainer.Dobrou zprávou je, že nový up! byl vybaven novou generací infotainment přístrojů. Na svých cestách tak můžete poslouchat rádio, přehrávat si svá oblíbená CD nebo přes rozhraní AUX-IN připojit chytrý mobilní telefon nebo MP3 přehrávač.

Asistenční systémy

Funkce nouzového brzdění City

I v hustém provozu můžete zůstat v klidu.

Funkce nouzového brzdění City Vám umožňuje, že i v hustém provozu můžete zůstat v klidu. Tato funkce je v této automobilové třídě unikátní - může zmírnit následky případné kolize. Při rychlosti laserových senzorů jsou identifikovány vpředu jedoucí vozidla i překážky před vozem do vzdálenosti 10 metrů. Jakmile se up! přiblíží k vpředu jedoucímu vozu nebo k překážce a jeho řidič na nastalou situaci nereaguje, systém automaticky začne brzdit vozidlo a sníží tak rychlost, při které by mohlo dojít k potenciální kolizi.

Park pilot

Volitelný systém ParkPilot je proto vybavený senzory, které jsou zabudované v zadním nárazníku Vašeho nového vozu up!. S klesající vzdálenosti od překážky se zvyšuje frekvence akustických signálů a v případě, že vzdálenost klesne pod 30 cm, se akustický signál změní na nepřerušovaný tón. A spoléháte-li snad raději na své schopnosti, můžete ParkPilot jednoduše vypnout. Praktický systém ParkPilot je nedílnou součásti volitelného paketu "Drive pack"

Efektivita

Motory

Šetřit benzin můžete velmi snadným způsobem

Malá spotřeba je vždy ve spojení s vynikající technologií. Nový model up! má malou hmotnost a je úsporný. A díky motorům, kterými může být vybaven, vždy důsledně splní nároky, které jsou na něj při jízdě kladeny.

Sekvenční pětistupňová převodovka ASG

Váznoucí doprava ve městě s sebou přináší potřebu neustálého řazení převodových stupňů. Tuto činnost za Vás může převzít sekvenční pětistupňová převodovka ASG, která zajistí ovládání spojky i řazení rychlostí. Převodovka podle jízdní situace zvolí vhodný převvodový stupeň i okamžik řazení a oproti manulánímu způsobu řazení může dále snížit spotřebu paliva.

Interiér

Cestování na tom nejlepším místě.

Nastoupit do nového vozu up! je stejné, jako když přijdete domů. Díky mnoha možnostem individualizace si totiž jeho interiér můžete vytvořit přesně podle svých představ. Ať už se jedná o design svislých panelů palubní desky, potahy sedadel nebo osvětlení "Ambiente", Vy sami si určíte, jakou podobu budou mít. Zde se pak budete vždy cítit naprosto spokojeně.

Led Světla pro denní svícení

Nový up! vypadá dobře nejenom zblízka, ale dobře se na něj dívá i z dálky. Díky sériovým LED světlům pro denní svícení Vás bezpečně nikdo nepřehlédne.

Multifunkční volant

Díky multifunkčnímu volantu (výbava na přání) můžete Váš nový up! nejenom řídit, ale můžete také ovládat rádio, přehrávač nebo telefon, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Svůj up! tak máte vždy pod kontrolou.

KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Více informací se dozvíte u našich prodejců Volkswagen.

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail