Touran

Touran

Více variability pro Váš rodinný život.

Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Díky softwarovému rozhraní App-Connect jsou na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu a které tak lze v průběhu jízdy pohodlně využívat. Aplikace jsou přenášeny na displej rádia, a mohou tak být prostřednictvím jeho dotykové obrazovky v zorném poli řidiče pohodlně ovládány. Na výběr jsou dvě rádia a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení. Rádio "Composition Colour", které je sériovou výbavou pro linii Comfortline, se ovládá prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 12,7 cm a podporuje příjem v pásmech FM/AM. Navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání pro všechny linie výbavy, je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, rozhraní AUX-IN a USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth.

Komfort

Váš Touran může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Ty zajišťují dobré boční držení těla a jsou vhodné pro děti ve věku od tří let, resp. od tělesné výšky 115 cm a s hmotností od 15 do 36 kilogramů. Všechna sedadla druhé řady a případně také sedadla třetí řady jsou navíc sériově vybavena integrovanými úchyty dětských sedaček, do kterých lze rychle ukotvit dětské sedačky splňující standard ISOFIX. Vaše děti tak budou i při jízdách na dlouhé vzdálenosti cestovat pohodlně a způsobem, který odpovídá jejich potřebám. Vy budete flexibilní a Vaši spolucestující si budou užívat pohodlí. Ve voze Touran může být skupina malých nezbedů dokonce o něco větší. Sériově může ve voze Touran cestovat na samostatných sedadlech pět osob, ve tředí řadě sedadel, která se dodává na přání, si pak potěšení z jízdy mohou užívat další dva velcí nebo malí pasažéři. A cestující ve třetí řadě se navíc díky systému pro usnadnění nastoupení "Easy Entry" dostanou na svá místa velmi pohodlně - vnější místa druhé řady se při nastupování snadno sklopí a posunou dopředu.

Rodina je pěkná jízda. Užijte si ji.

Váš Touran je nejspolehlivějším partnerem pro Vaše rodinné cestování. Nejenže nabízí pohodlí při cestování, ale také prvotřídní techniku, moderní design, komfort pro Vaše ratolesti a odpovídající konektivitu, díky které zabavíte nejednoho nezbedu při Vaší nejbližší cestě na dovolenou, výlet či rodinné poznávání okolí.

Informační materiály modelu TOURAN a ceníky naleznete ZDE

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail