Tiguan Allspace se slevou až 250 tis.

Tiguan Allspace se slevou až 250 tis.

Mimořádný SUV model Volkswagen Tiguan Allspace si zaslouží mimořádnou pozornost, proto vyhlašujeme slevy až 250 000 Kč. Slevy platí na všechny skladové vozy Tiguan Allspace, které si můžete prohlédnout na našich webových stránkách a následně kontaktovat naše prodejce, kteří Vám sdělí detaily a podmínky této skvělé nabídky.  

V nabídce máme různé výbavové stupně. Hledáte pohodlné a nadstandardně vybavené SUV, které zvládne svést až 7 osob najednou?  Tak zvolte Tiguan Allspace, který se postará o Vaše pohodlné cestování. Čeká na Vás automatická převodovka, sada bohatých bezpečnostních prvků, pohon 4x4 a mnohé další techlogické vychytávky, které Vám cestu zpříjemní. Volkswagen Tiguan Allspace je spolehlivý a obratný SUV parťák nejen do terénu, ale i na bezpečné rodinné cesty. Seznamte se s ním na našich webových stránkách a následně nás kontaktujte a objednejte Váš nový Tiguan. Allspace.

Kontaktujte náš prodejní tým, jsme tu pro Vás.

Jiří Dostálek
M: +420 606 055 086
E: dostalek.jiri@araver.cz

Patrik Šimeček
M: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

 

Nový Seat Leon míří na svou první cestu!

Atraktivní vzhled a bezkonkurenční design exteriéru, tak by se dal charakterizovat nový model SEAT LEON! více...

Vyspělejší digitalizace, dynamika, prožitek z jízdy a nekonečný komfort, to je nový Golf!

Dynamický, sportovní vůz nové generace, to je nový Golf! více...

Nový SEAT Leon je tady

SEAT Leon, to je nejvyspělejší vůz z vývoje značky SEAT. Temperamentní Španěl, který Vás díky svému designu nenechá v klidu. Tak si pro něj přijďte. více...