Tiguan Allspace

Tiguan Allspace

Spousta místa pro dobrodružství

Klasický Tiguan je nejúspěšnější SUV „made in Germany“. Za jeden rok se pro sportovní kompaktní SUV od Volkswagenu rozhodne půl milionu lidí. S novým "dlouhým" Tiguanem Allspace vyplňuje Volkswagen mezeru mezi "krátkým" Tiguanem a terénním vozem pro vyšší třídu Touaregem.Tiguan Allspace je větší Tiguan s prostorem pro volitelných sedm sedadel. Bez třetí řady sedadel se zvětšuje zavazadlový prostor o 145 litrů na 760 litrů, maximálně o 265 na 1 920 litrů. Celková délka Tiguanu Allspace činí 4 701 milimetrů, což je o 215 milimetrů více. Tiguan Allspace ve verzi XL je a zůstane skutečným Tiguanem – oba modely byly vyvinuty současně.

 

Design

Design Tiguanu Allspace působí v interiéru elegantněji, dynamičtěji a podtrhuje specifický charakter SUV.  Se třetí řadou sedadel jako volitelnou možností prezentuje 5+2místné vozidlo velmi flexibilní koncept sedadel a takřka neomezenou variabilitu interiéru. Díky rozvoru kol většímu o 109 mm a delší zadní části mají cestující ve druhé řadě o 54 mm více prostoru. Hodnotný interiér a dvě dodatečná místa nejsou ještě vše – Tiguan Allspace nabízí více „Space“ než většina SUV své třídy. Volitelná třetí řada sedadel je perfektní pro více dětí – a pokud Vám nestačí vlastní, pro „Park and Ride“ ke školce nebo do školy. Právě ti nejmenší milují ta nejlepší místa v poslední řadě.Pozoruhodný zevnějšek, mnohostranné možnosti výbavy a působivý design světel - nový Tigual Allspace toho má hodně co nabídnout. Výrazná zadní světla pak přispívají k tomu, že zanechá vynikající dojem i při pohledu zezadu. Všechny linie výbavy jsou navíc vybaveny LED světly pro denní svícení. V případě, že Vám pro Vaše zavazadla nestačí ani spousta prostoru v interiéru, máte k dispozici praktické podélné střešní nosiče, které Vám přinášejí další možnosti transportu. Na ně můžete připevnit například střešní box, nosiče kol nebo držák lyží a snowboardů.

Infotainment a řada atraktivních prvků pro větší konektivitu

Jet nebo i surfovat na internetu? Nové služby, praktické služby a přínosné aplikace: To je svět Volkswagenu Car-Net. Je jedno zda se jedná o individuální navigační služby nebo spojení Tiguanu Allspace s chytrým telefonem – mobilní online služby Volkswagenu nabízejí více komfortu a bezpečnosti. Ať se jedná o vyjíždění z parkovacího místa v rušném městském prostředí nebo o manévrování v náročném terénu - v těchto nepřehledných situacích by bylo velmi příjemné mít lepší přehled o situaci okolo Vašeho automobilu a tento přehled navíc získat jedním pohledem. Řešení přináší volitelný prostorový kamerový systém "Area View", který zahrnuje systém čtyř kamer.

Komfort

Díky volitelné funkci "Easy Open" začíná uvolněná jízda ještě před nastoupením. Chcete-li například do zavazadlového prostoru uložit těžké cestovní tašky, nemusíte je již odkládat a hledat klíček od vozu - k otevření elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru totiž postačí jen jeden malý pohyb nohou pod zádí vozu.
Stejně pohodlné je i následné zavření dveří zavazadlového prostoru - stačí pouze stisknout tlačítko na jejich vnitřní straně. Dveře zavazadlového prostoru se zavřou až poté, co se s klíčkem od vozu vzdálíte od zádi nebo po uplynutí 20 sekund.

Informační materiály modelu TIGUAN Allspace a ceníky naleznete ZDE

 

Pavel Sommer
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 724 637 716
E: sommer.pavel@araver.cz

Patrik Šimeček
T: +420 572 556 300
M: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

​​​​​​​

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail