Taigo

Taigo

Charakter. Každý den

Nové Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.LED světlomety

Již v základní výbavě nabízí Taigo přední LED světlomety a zadní LED světla propojená designovou osvětlenou linkou, což přináší styl a bezpečnost zároveň.

Digital Cockpit

Každé Taigo je sériově vybaveno digitální přístrojovou deskou, kterou tvoří kvalitní 8″ displej. Ten v prostoru za volantem zobrazuje vše podstatné, třeba i navigační pokyny. Celkový dojem umocňuje ušlechtilý interiér plný propracovaných detailů.

Exteriér - Nápadně sportovní

Pro všechny milovníky sportovního vzhledu nabízí nové Taigo linii R-Line, která obsahuje jedinečné designové a komfortní prvky, jež vytvářejí výraznou kompozici, a to jak zvenku, tak i v interiéru.

Komfort

Lepší využití Vašeho chytrého mobilního telefonu - App connect

Rozhraní App-Connect³,⁴ umožňuje komfortní využívání aplikací i obsahu uloženého v paměti Vašeho chytrého mobilního telefonu. Vybrané aplikace a datové soubory jsou přes rozhraní App-Connect přeneseny do Vašeho zorného pole na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je také lze pohodlně ovládat. Velmi snadno tak můžete přistupovat k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám.

Taigo, otevři se!

Už nemusíte hledat klíček od vozu v kapse Vašich kalhot, saka ani v tašce. Jakmile jej máte u sebe a jste ve vzdálenosti do 1,5 metru od Vašeho vozu Taigo, jako magickým kouzlem se na Vaše přání automaticky* otevřou dveře vozu i dveře zavazadlového prostoru.

Informační materiály modelu Taigo a ceníky naleznete ZDE 

Jan Žufánek
Vedoucí prodeje nových vozů VW
Mobil: +420 724 637 713
E-mail: zufanek.jan@araver.cz

Jiří Koběluš
Prodejce nových vozů VW
T: +420 572 556 300
M: +420 778 407 401
E: kobelus.jiri@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail