Světová premiéra nových modelů Golf Variant a Golf Altrack

Světová premiéra nových modelů Golf Variant a Golf Altrack

VOLKSWAGEN představuje ve světové premiéře nový Golf Variant. Kompaktní kombi je nyní ještě prostornější, dynamičtější a digitálnější než dosud. Nová měřítka stanovuje větší nabídkou vnitřního prostoru, rozsáhlou sériovou výbavou a novými pohony s technologiemi. Současně debutuje také nový Golf Alltrack. V ČR se vůz objeví na konci listopadu, předprodej bude odstartován na přelomu září a října. Golf Variant od svého debutu v roce 1993 přesvědčil již více než tři miliony zákazníků o tom, že je kompaktním prostorovým zázrakem. Nejnovější generace nadchne nádherným designem a nejpokrokovější přístrojovou deskou, ve svém segmentu činí obrovský krok směrem k digitalizaci.

Kromě toho boduje hospodárnými pohony, nejvyšší úrovní bezpečnosti a výrazně větší nabídkou vnitřního prostoru. Nový Golf Variant je tak ideálním rodinným automobilem.

Atraktivní zevnějšek: Vnější design nového modelu Golf Variant je v porovnání s přechůdcem čistější a dynamičtější. Příbuznost s novým Golfem je patrná na přídi. V dalších partiích již Variant vykazuje své typické vlastnosti. Na rovnou střechu navazuje šikmo skloněné zadní okno ve stylu kupé. Nová generace Variantu má vnější délku 4633 mm (plus 66 mm oproti předchůdci). Rozvor náprav je nyní 2680 mm (plus 50 mm). S nárustkem délky došlo ke změně proporcí.

Nový model nabízí také velkorysý interiér a atraktivní nové systémy s maximální hospodárností. Co se týká motorizace, zákazníci mají na výběr například motory eTSI s 48 V technologií a 7stupňovou převodovkou DSG. Za zmínku stojí také nové výbavové linie a rozsáhlá sériová výbava.

Samostatným modelem je pak Golf Alltrack. Ten přichází na trh jako tzv. crossover (kříženec) z modelu Golf Variant a vozů SUV disponuje nový Golf Alltrack sériově dodávaným trvalým pohonem všech kol (4MOTION), vyšší světlou výškou, vzhledem se stylistickými prvky terénních vozů včetně specifických nárazníků a indivualizovaným interiérem.

Více informací k modelům Vám sdělí také náš prodejní tým ve Starém Městě.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

Nové zcela elektrické SUV ID. 4 přichází na scénu!

VOLKSWAGEN spouští předprodej nového SUV ID. 4 více...

CUPRA zahajuje výrobu nového modelu Formentor

Formentor zvýší objem výroby závodu Martorell o více než 10 procent více...

Aerodynamický prototyp ŠKODA 935

ŠKODA 935 DYNAMIC není však pro fanoušky zajímavá jen z hlediska své automobilové konstrukce, ale především technickými tvary. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!