Stylový a dynamický, to je nový Arteon

Stylový a dynamický, to je nový Arteon

VOLKSWAGEN představuje ve světové premiéře nový model Arteon a současně prezentuje i druhou karosářskou verzi - nový Arteon Shooting Brake. Jedná se přitom o zcela novou interpretaci konceptu kombi Variant. 

Arteon je od roku 2017 automobilem kategorie "gran turismo" v podání značky Volkswagen, která nyní představuje dalekosáhlou modernizaci této modelové řady. Design nových modelů Arteon a Arteon Shooting Brake je přitom expresivní a avantgardní.  Výrazný charakter dodává oběma modelům především design přídě s novou nepřerušovanou světelnou lištou, markantními chromovanými lištami a novými spodními otvory pro přívod vzduchu. Obě verze modelu Arteon mají díky tomu tvář, která vyčnívá z davu a to i za tmy díky speciálnímu světelnému designu s diodami LED na přídi a zádi. Arteon a Arteon Shooting Brake se vyznačují atletickými liniemi a vzájemně se výrazně odlišují tvarovým řešením zadní části karoserie od střešních sloupků. Arteon v obou verzích jako sedan se splývavou zádí nebo Shooting Brake patří mezi první modely, které budou ve vyšší střední třídě k dispozici jako plug-in hybridy.

Spektrum technických novinek zahrnuje kromě oblasti pohonu také další asistenční systémy IQ.DRIVE. Novinkou v této modelové řadě je na přání dodávaný "Travel Assist". Systém umožňuje částečně automatizovanou jízdu v rozsahu rychlostí od 0km/h do 210 km/h (v rámci systémových limitů). "Travel Assist" znatelně zvyšuje komfort zejména při propojíždění v dopravních kolonách ve městě nebo při průjezdu staveništěm.

Podrobné informace Vám také sdělí náš prodejní tým ve Starém Městě.

Jiří Dostálek

Vedoucí prodeje nových vozů VW
 

Patrik Šimeček

Prodejce nových vozů

 

Rodinu ID. rozšíří nová sportovní verze

Prvním modelem z nové rodiny produktů bude ID.4 GTX více...

Nový SEAT Arona Vás ohromí ještě robustnějším vzhledem a novým designem

Vnitřní design nového modelu SEAT Arona prošel revolucí a přichází s moderním, digitálním stylem. více...

Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

Svěžím designem nový model přináší ještě více vzrušujících zážitků. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail