Sleva na všechny autobaterie 25%

Sleva na všechny autobaterie 25%

Právě nyní v ARAVERU na všech pobočkách probíhá akce na autobaterie se slevou 25%. Jelikož se jedná o jeden z nejdůležitějších dílů elektrické výbavy vozidla, pevně věříme, že Vás tato akce osloví. Baterie jsou při startu zdrojem energie číslo 1 a zajišťují připravenost vozu ke spuštění motoru a to za všech povětrnostních a teplotních podmínek.

Baterie plní funkci zásobníku energie - přijímá a ukládá elektrickou energii, kterou alternátor vyrábí během jízdy. Baterie plní také funkci zdroje energie číslo 2 nazývanou vyrovnávací článek. Poskytuje totiž uloženou energii podle potřeby vozidla. Vytváří také její zásobu a napájí energií celou elektrickou palubní síť (jako doplnění energie produkované alternátorem).

Výkon baterií je dokonale přizpůsoben vozidlu, resp. počtu jeho spotřebičů a výkonu jeho přístrojů. Při běžných podmínkách používání má baterie bezúdržbový provoz. Náplň kyseliny postačuje po dobu živnosti baterie, doplňování destilované vody proto není nutné ani přípustné. Stav elektrolytu je přitom patrný na první pohled.

Baterie je ihned použitelná, protože se dodává naplněná a nabitá. Nutné jsou pravidelné kontroly a případné dobíjení.

Podrobné informace vč. specifikace baterie Vám sdělí naši servisní poradci na všech POBOČKÁCH, kde baterie můžete zakoupit.

Rekordní dojezd ID.3 z Cvikova do Švýcarska na jedno nabití

Elektrický Volkswagen absolvoval trasu dlouhou 531 km bez doplňování elektrické energie více...

Akční nabídka originálního příšlušenství AUDI je tu!

Nosič jízdních kol, příčníky nebo držák kajaku s 30% slevou právě nyní jen v ARAVERU! více...

Nabídka ojetých vozů ŠKODA Plus kampaně RESTART

Nabídka ojetých vozů programu ŠKODA Plus pro vozy do 5 let stáří více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!