Slavnostní odhalení vozu ŠKODA KAMIQ

Slavnostní odhalení vozu ŠKODA KAMIQ

Dne 4.9. probělo slavnostní odhalení vozu ŠKODA KAMIQ u nás na salónu ve Starém Městě. Odhalení se ujal pan Pavel Sedláček, prokurista společnosti. Den "D" se nesl v duchu představení značky. Zákazníci měli také možnost si vůz v rámci testovacích jízd vyzkoušet.

Vůz ŠKODA KAMIQ je parťák do ruchu velkoměsta, ale i spolehlivý rodinný společník. Není důležité, aby ŠKODA KAMIQ dorazil do cíle jako první. Hlavní je umět dojet s úsměvem, včas a tak, aby z něj měli dobrý pocit i všichni kolem. Stejně jako moderní architektura, i nadčasový design vozu ŠKODA KAMIQ upoutá vaši pozornost bez ohledu na to, z jaké strany se zrovna díváte, nebo odkud padá světlo. Zadní světla s novou interpretací tvaru písmene C jasně říkají, že jde o nositele designových genů značky ŠKODA. Jeho dynamický i robustní vzhled definují třídu kompaktního městského SUV.  KAMIQ je vnímavý a chytrý, takže rozpozná nejen auta, ale i motorky, mopedy, kola či elektrokoloběžky.

Podrobné informace o voze Vám sdělí naši prodejci na salónu ve Starém Městě.

Jitka Nesázalová tel.: + 420 724 637 716, e-mail: nesazalova.jitka@araver.cz

Radek Hrabinec tel.:  + 420 606 055 082, e-mail:  hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa tel.:         + 420 778 475 107, e-mail:  hasa.patrik@araver.cz

 

 

 

Nový model značky CUPRA el-Born s podmanivým vnějším designem

Značka CUPRA potvrdila dnes na tiskové konferenci v komplexu CASA SEAT příchod modelu, který změní vnímání dynamiky elektricky poháněných vozidel. více...

Nová OCTAVIA G-TEC s motorem 1,5 TSI

více...

Akční nabídka na léto od SEATU je tady!

Letní akční nabídka platí pro zákazníky do 31. srpna. více...