Superb

Superb

Noblesa v každém detailu

ŠKODA SUPERB je ztělesněním toho nejlepšího, co značka ŠKODA AUTO nabízí. Samotný název modelu dává zákazníkům jistotu, že se mohou spolehnout
na výjimečný vůz s působivým designem, nabitý nejmodernějšími technologiemi a výbavou. Model SUPERB je vlajkovou lodí značky ŠKODA, proto vás zahrne luxusem, jako žádný jiný vůz. Udělejte si pohodlí ve velkoryse prostorném interiéru s jedním z největších zavazadlových prostorů ve své třídě, vychutnejte si uklidňující ticho, do kterého se po zavření dveří ponoříte, užijte si pohodlnou jízdu s podporou všech dostupných jízdních asistentů a umocněte ji komfortními prvky výbavy. Pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model SUPERB je k dispozici také ve vrcholné variantě LAURIN & KLEMENT. SUPERB je zkrátka jako pojízdný soukromý klub. A je jen na vás, koho pozvete dál.

Dokonalé karosářské varianty Sportline, Scout nebo iV

SUPERB iV je první vůz značky ŠKODA s plug-in hybridním pohonem, který vás zahrne luxusem, jako žádný jiný vůz. Vůz nabízí velkoryse prostorný interiér a jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě. Kombinace výkonného spalovacího motoru a elektromotoru nabízí velmi ekologickou jízdu při zachování maximálního výkonu a dojezdu. Všechny uvedené atributy můžete hledat i ve variantách Sportline nebo Scout, u kterých můžete vybírat z tradičních konvenčních pohonných jednotek.

Více informací se dozvíte u našich prodejců Škoda.

Radek Hrabinec

Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 606 055 082
E-mail hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 778 475 107
E-mail hasa.patrik@araver.cz
 

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail