Karoq

Karoq

Připraven na vše

Žijeme v moderní době, náročnější než kdy předtím. Čelíme výzvám aktivního životního stylu plného intenzivní práce a péče o rodinu. Zároveň ale hledáme klid a rovnováhu. Proto potřebujeme vůz, který nám bude za všech okolností stačit. Vůz, který je přesně jako nový KAROQ - stylový a inteligentní společník pro každý den, připravený jet s námi kamkoliv, kam nás naše životní cesta zavede.

KAROQ je kompaktní SUV, mladší a menší bratr modelu KODIAQ. Svými rozměry a stylovým designem skvěle zapadne do města, ale díky inteligentnímu pohonu všech kol a režimu Off-road se neztratí, ani když vyrazíte za dobrodružstvím do terénu. Nadprůměrný zavazadlový prostor doplněný řadou Simply Clever prvků a unikátním chytrým systémem zadních sedadel VarioFlex ho předurčuje k rodinné roli, jeho vysoká bezpečnost podpořená řadou jízdních asistentů, rozsáhlá komfortní výbava a široké možnosti konektivity však budou dělat radost všem majitelům.

Design

ŠKODA KAROQ je SUV s charakterem: krystalický design působí emotivně a dynamicky, odvážně i elegantně, čímž charakterizuje styl SUV značky ŠKODA. Vybírat můžete z několika karosářských úprav z nichž Scout a Sportline působí opravdu noblesně.

Více informací se dozvíte u našich prodejců Škoda.

Radek Hrabinec
Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 606 055 082
E-mail hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 778 475 107
E-mail hasa.patrik@araver.cz
 

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail