ŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV

NEVŠEDNÍ VÝJIMEČNOST

ŠKODA ENYAQ iV je první čistě elektrické SUV postavené na platformě MEB, která je určena výhradně pro elektromobily, a odráží v sobě trendy dnešní doby – zjednodušení a individualizaci. Model ENYAQ iV přichází s pohonem zadních kol (později také s pohonem všech kol) a výkonnými elektromotory, které nabízí zcela bezemisní a dynamickou jízdu s dojezdem až 500 km.

DESIGN

Zcela novým prvkem SUV ENYAQ iV je tzv. Crystal Face − přední maska s osvětlenou horizontální linkou i vertikální mřížkou, která dodává vozu za tmy unikátní vzhled a podtrhuje krystalický design značky ŠKODA odkazující na české umění křišťálového skla.

NOVÁ KONCEPCE KONFIGURACE VOZU

ŠKODA ENYAQ iV přijíždí se zcela novými Design Selections. To jsou ucelené výbavové a designové prvky, které odpovídají různým potřebám a vkusu zákazníků. Jednotlivé Design Selections se liší materiálem a provedením čalounění, barvou ozdobných prvků i provedením přístrojové desky. Kromě těchto designových linií si následně můžete vybrat z deseti různých funkčních balíčků výbavy a ty můžete doplnit několika samostatnými prvky.

Více informací o novém čistě elektrickém modelu ŠKODA ENYAQ iV Vám sdělí náš prodejní tým.

Radek Hrabinec
Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 606 055 082
E-mail hrabinec.radek@araver.cz

Patrik Hasa
Telefon +420 572 556 301
Mobil +420 778 475 107
E-mail hasa.patrik@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail