SEAT v Barceloně otevírá zážitkové centrum městské mobility CASA SEAT

SEAT v Barceloně otevírá zážitkové centrum městské mobility CASA SEAT

CASA SEAT je nové reprezentační centrum španělské automobilky ležící v samém srdci Barcelony. Nové prostory budou plnit roli centra vývoje městské mobility, která patří mezi strategické pilíře SEAT a zároveň se stanou ideální lokalitou pro prezentaci značky CUPRA. Barcelona je domovem společnosti SEAT od roku 1950. Cílem je, aby se v tomto novém sídle představovala budoucnost společnosti v oblasti mobility. CASA SEAT je příkladem současných vztahů značky s tímto fantastickým velkoměstem. Obecně se zde lidé mohou seznámit se vším, čím je se naše společnost se svými značkami zabývá.

Mobilita ve velkoměstech prochází rychlými změnami, a to obzvláště nyní, v důsledku pandemie koronaviru. SEAT v uplynulých dvou letech investoval do produktů pro mobilitu, které se těmto novým okolnostem přizpůsobují.

CASA SEAT bude nabízet  akce podporující navazování kontaktů a výměnu nápadů jako jsou diskuze, semináře a různé kulturní interakce v oblasti mobility, trvalé udržitelnosti, technologií a podnikání. Mobilita budoucnosti bude úzce propojena s městskou kulturou. Proto je centrum CASA SEAT koncipováno jako ideální místo pro setkávání obou světů.

Budoucí modely SEAT a CUPRA a všechny nové produkty a služby obchodní jednotky Urban Mobility budou navrhovány a vystavovány v centru CASA SEAT, v ní budou designéři společnosti pracovat na prvních fázích vývoje nových modelů. V této tajné laboratoři budou rozvíjet nejinovativnější návrhy inspirované světlem a pulzující energií barcelonského životního sytlu.

Ikonická budova byla navržená architektem Carlosem Ferraterem. Tento proslulý architekt se ujal projektu kompletní přestavby budovy, v níž sídlí centrum CASA SEAT.

Nový VOLKSWAGEN ID.4 je tu!

První elektricky poháněné SUV značky VOLKSWAGEN více...

Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Octavia je nejprodávanějším vozem na českém trhu více...

Cestou k elektromobilitě s novým ID.3

Nyní i v ARAVERU více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!