SEAT v Barceloně otevírá zážitkové centrum městské mobility CASA SEAT

SEAT v Barceloně otevírá zážitkové centrum městské mobility CASA SEAT

CASA SEAT je nové reprezentační centrum španělské automobilky ležící v samém srdci Barcelony. Nové prostory budou plnit roli centra vývoje městské mobility, která patří mezi strategické pilíře SEAT a zároveň se stanou ideální lokalitou pro prezentaci značky CUPRA. Barcelona je domovem společnosti SEAT od roku 1950. Cílem je, aby se v tomto novém sídle představovala budoucnost společnosti v oblasti mobility. CASA SEAT je příkladem současných vztahů značky s tímto fantastickým velkoměstem. Obecně se zde lidé mohou seznámit se vším, čím je se naše společnost se svými značkami zabývá.

Mobilita ve velkoměstech prochází rychlými změnami, a to obzvláště nyní, v důsledku pandemie koronaviru. SEAT v uplynulých dvou letech investoval do produktů pro mobilitu, které se těmto novým okolnostem přizpůsobují.

CASA SEAT bude nabízet  akce podporující navazování kontaktů a výměnu nápadů jako jsou diskuze, semináře a různé kulturní interakce v oblasti mobility, trvalé udržitelnosti, technologií a podnikání. Mobilita budoucnosti bude úzce propojena s městskou kulturou. Proto je centrum CASA SEAT koncipováno jako ideální místo pro setkávání obou světů.

Budoucí modely SEAT a CUPRA a všechny nové produkty a služby obchodní jednotky Urban Mobility budou navrhovány a vystavovány v centru CASA SEAT, v ní budou designéři společnosti pracovat na prvních fázích vývoje nových modelů. V této tajné laboratoři budou rozvíjet nejinovativnější návrhy inspirované světlem a pulzující energií barcelonského životního sytlu.

Ikonická budova byla navržená architektem Carlosem Ferraterem. Tento proslulý architekt se ujal projektu kompletní přestavby budovy, v níž sídlí centrum CASA SEAT.

Nová OCTAVIA G-TEC s motorem 1,5 TSI

více...

Akční nabídka na léto od SEATU je tady!

Letní akční nabídka platí pro zákazníky do 31. srpna. více...

Stylový a dynamický, to je nový Arteon

Jedna modelová řada, dvě varianty. To je nový Arteon a karosářská verze modelu Arteon Shooting Brake více...