SEAT nyní nabízí chytrou konektivitu i majitelům starších vozů

SEAT nyní nabízí chytrou konektivitu i majitelům starších vozů

SEAT Service nabízí moderní konektivitu a praktické chytré funkce pro každodenní cestování automobilem za výhodných podmínek i majitelům starších vozů SEAT.  Vstupenkou do světa konektivity je chytrý mobilní telefon s aplikací My SEAT App a zařízení My SEAT DataPlug. Po rychlé a snadné instalaci má uživatel na svém telefonu kdykoli a kdekoli k dispozici všechny důležité údaje o svém voze SEAT a jeho provozu. Mezi benefity patří také snadnější údržba vozidla s aktuálními informacemi o atraktivních servisních akcích a rychlá pomoc v případě nečekaných událostí díky propojení se sítí autorizovaných servisů SEAT.

Cesta do světa síťově propojených automobilů je velmi snadná. Stačí si za pouhých 990 Kč pořídit zařízení My SEAT DataPlug z nabídky Originální příslušenství SEAT a do chytrého telefonu si stáhnout bezplatnu aplikaci. Zprovoznění celého systému je velmi snadné a to i pro laiky. My SEAT App DataPlug ve voze si uživatel propojí s chytrým telefonem jednoduše prostřednictvím Bluetooth. Zařízení se připojí k rozhraní diagnostického systému OBD2, které bývá umístěno na levé straně pod volantem. Do aplikace My SEAT App se uživatel přihláší prostřednictvím nově vytvořeného nebo již existujícího uživatelksého účtu SEAT ID. Veškeré funkce jsou k dispozici po propojení modulu s chytrým telefonem. Aplikace běží na chytrých telefonech s operačními systémy iOS 10.0 či Android 5.0 nebo s jejich novějšími verzemi.

My SEAT DataPlug přenáší informace o voze přímo do přenosného zařízení. Uživatelé aplikace My SEAT App tak mají vždy po ruce individualizovaná upozornění, informace o stavu vozidla nebo přehledy a data o všech svých jízdách. Každodenní provoz usnadní plánovač jízd s funkcí jejich archivace. Aplikace je rovněž skvělým nástrojem pro udržování staršího vozu v bezvadném technickém stavu. Portfolio služeb v této oblasti zahrnuje mimo jiné rychlý přístup k uživatelské příručce konkrétního vozidla. V neznámém prostředí přijde vhod funkce vyhledávání partnerů SEAT v blízkém okolí a jednoduchá aktivace navigace ke zvolenému servisu SEAT pouhým stisknutím tlačítka. V případě poruchy nebo jiné nečekané události si mohou uživatelé aplikace My SEAT App stejně snadno přivolat pomoc v rámci služby SEAT Mobilita.

My SEAT DataPlug je k dispozici pro starší modely SEAT od roku výroby 2008. Kompatibilitu svého vozu s tímto zařízením si můžete ověřit na webové stránce:

https://www.seat.cz/servis-a-prislusenstvi/konektivita-a-technologie/my-seat-app

 

 

 

Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Octavia je nejprodávanějším vozem na českém trhu více...

Cestou k elektromobilitě s novým ID.3

Nyní i v ARAVERU více...

Světová premiéra nových modelů Golf Variant a Golf Altrack

Je tu nový Golf Variant, současně debutuje nový Golf Alltrack více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!