SEAT Leon

SEAT Leon

Užívejte si přítomnost

SEAT Leon a SEAT Leon Sportstourer vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce Front Assist pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze. Život dokáže být občas pěknou výzvou, takže jakékoliv ulehčení vám zcela jistě přijde vhod. Díky nejnovějším technologiím v SEAT Leon si vaši cestu nejen pořádně ulehčíte, ale i skvěle užijete!

Směrem k vyšším výkonům

SEAT se stará o životní prostředí. Díky kombinaci úsporných motorů s nízkou úrovní emisních zplodin a nízké spotřeby se z každé vaší cesty stane potěšení i pro vaši peněženku. Nic to ovšem nemění na skvělém výkonu, který nový Leon dokáže poskytnout. Výkonný a zároveň eco-friendly ať už si zvolíte hatchback nebo Sportstourer (kombi).

Ikonická figura

Exteriér SEAT Leon ještě přidává na sex-appealu. Pečlivě navržené a vytvarované linie vybroušené k dokonalosti společně s ostrými hranami a stylovými nárazníky dodávají autu unikátní charakter. Račte nasednout. Interiér SEAT Leon byl přetvořen k vaší ještě větší spokojenosti. Leon je nyní bezpečnější, jelikož vše, co řidič potřebuje ovládat, nalezne doslova v dosahu prstů. S kvalitními materiály, designovou palubní deskou a plně funkčním LED osvětlením budete v autě naprosto spokojeni. K tomu chytré technologie, se kterými budete držet krok s aktivním životem.

Model SEAT Leon je dostupný i ve variantě TGI tzn. s pohonem na zemní plyn (CNG), díky kterému je provoz vozu mnohem ekonomičtější a Vy ještě navíc k tomu šetříte i životní prostředí. 

Více informací se dozvíte u našich prodejců SEAT.

Jan Žufánek
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 724 637 713
E-mail zufanek.jan@araver.cz

 

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail