SEAT Ibiza

SEAT Ibiza

Pořádný styl? Jdem na to.

SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb - vašemu tělu i duši. Přinese vám novou svobodou - volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete dostat kamkoli, s originálními předními LED světlomety pojedete vždy stylově. Vychutnejte si novou úroveň svobody, ať jste kdekoliv. SEAT Ibiza je navržen nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i mimo něj, kde oceníte například aerodynamicky efektivní tvary, které vám pomohou cestovat komfortněji a hospodárněji.

Ten vytoužený den je tady.

Chcete si pořádně zapařit? Zapněte audiosystém BeatsAudio™ naplno. Vrtá vám něco hlavou? Sdílejte to na svých sociálních sítích díky systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.

Žádné obavy, dohlédneme na vás.

Bezpečnost má vždy přednost. Díky systému monitorování prostředí "Front Assist" s nouzovým brzděním a detekcí chodců, automatickým řízením vzdálenosti (ACC) a detekcí únavy můžete mít jistotu, že máte v novém voze SEAT Ibiza vždy jasnou hlavu - pro uvolněnou a příjemnou jízdu.

Více informací se dozvíte u našich prodejců SEAT.

Jan Žufánek
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 724 637 713
E-mail zufanek.jan@araver.cz

Pavel Sommer
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 771 270 249
E-mail sommer.pavel@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail