SEAT dodává modelům Ibiza a Arona nový emotivní náboj evolučním exteriérem

SEAT dodává modelům Ibiza a Arona nový emotivní náboj evolučním exteriérem

Ibiza je ikonickým modelem značky, který významně přispívá k jejím úspěchům - od jeho představení bylo celkem prodáno téměř 6 milionů vozů.

Model Arona se stal od svého uvedení na trh v roce 2017 klíčovým pilířem značky.

SEAT vlévá svým městským vozům s mladistvým duchem novou krev do žil. Mimořádně oblíbené modely SEAT Ibiza a Arona se zanedlouho představí s evolučním exteriérem a revolučními změnami v interiéru. SEAT Ibiza je ikonickým modelem, který zásadním způsobem přispívá k úspěchům španělské značky. Malý hatchback se po své premiéře v roce 1984 etabloval jako nejúspěšnější vozidlo, které sjíždělo z montážních linek závodů SEAT. A modernizovaná verze si tuto vítěznou mentalitu samozřejmě zachová.

Spolu s modelem Ibiza bude představeno rovněž vylepšení městské SUV SEAT Arona, které nabídne ještě robustnější vnější design a vytříbenější charakter terénního vozu. Řidiči modelu Arona se tak budou i v džungli městských ulic cítit bezpečněji, a to díky jistotě, že si jejich vůz snadno poradí se vším, co jim život postaví do cesty.

SEAT Ibiza s téměř 6 miliony prodanými vozy pěti generací je základním kamenem úspěchů naší značky, ale také SEAT Arona je silným pilířem produktové řady, ostatně loni byl druhým nejprodávanějším modelem značky SEAT. Facelift obou modelů zahrnuje kromě svěžího designu také technická vylepšení a rozšířenou výbavu, což umocňuje jejich neuvěřitelnou atraktivitu založenou na komplexních vlastnostech.

Svět je stále více digitalizovaný a síťově propojený a modely SEAT Ibiza a Arona na tento trend pohotově reagují. Vylepšený designový styl zachovává jejich mladistvého ducha, zatímco široké využití ještě vyspělejších technologií zvyšuje úroveň intuitivnosti, funkčnosti a vnímané kvality interiéru.

Digitální světová premiéra nových modelů SEAT Ibiza a SEAT Arona se uskuteční 15.dubna.

Nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona, dva klíčové pilíře produktové řady, které můžete nyní objednávat.

Výroba na nové modely SEAT Ibiza a SEAT Arona byla spuštěna. více...

Nový Tiguan Allspace můžete již objednávat

Nový Tiguan Allspace startuje s ostřejším designem, novou strukturou výbav a rozsáhlou technickou modernizací. více...

CUPRA se stala prvním vítězem závodu cestovních elektromobilů na světě.

Závod PURE ETCR se zapsal svým úspěchem do historie. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail