SEAT Arona

SEAT Arona

Dělejte věci podle svého.

Někteří jdou s davem. Ostatní dělají věci trochu jinak. SEAT Arona je crossover pro odvážné. Pro neohrožené povahy, které si klestí vlastní cestu. Užívejte si agilitu městského vozu v kombinaci se stylem a robustností SUV. A přizpůsobte si výbavu vlastním přáním díky rozmanitým možnostem individualizace. Model Arona je vždy připraven k akci. A co vy?

Odvážný nový svět

Vyspělá technika v Aroně zbaví váš život na cestách stresu. Vyzkoušejte si třeba bezdrátovou nabíječku nebo bezklíčkový přístupový systém Kessy. Vše máte pod kontrolou. Nejmodernější bezpečnostní prvky ochrání vás i vaše bližní, ať jedete na dálnici, nebo vyjíždíte v nepřehledné situaci z těsného parkovacího místa. Dělejte věci po svém. Je o vás postaráno.

Buďte odvážní

Chcete ještě víc? SEAT Arona vám splní každé přání. Ať máte v úmyslu cokoli, usnadněte si práci, jděte na to chytře a buďte ještě více sexy. Pro model Arona máte na výběr celý svět doplňků. Dejte mu podobu, jakou máte rádi. Nestyďte se! SEAT Arona vyčnívá po všech stránkách z davu. Díky předním LED světlometům a zadním světlům z LED diod uvidíte a budete viděni. Ostré prolisy a dynamické linie vám umožní dělat věci po svém a zajistí, abyste při tom vypadali skvěle.

Model SEAT Arona je dostupný i ve variantě TGI tzn. s pohonem na zemní plyn (CNG), díky kterému je provoz vozu mnohem ekonomičtější a Vy ještě navíc k tomu šetříte i životní prostředí. 

Více informací se dozvíte u našich prodejců SEAT.

Jan Žufánek
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 724 637 713
E-mail zufanek.jan@araver.cz

Pavel Sommer
Telefon +420 572 556 302
Mobil +420 771 270 249
E-mail sommer.pavel@araver.cz

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail