Rodina ŠKODA OCTAVIA je kompletní

Rodina ŠKODA OCTAVIA je kompletní

Rodina modelů ŠKODA OCTAVIA je široká jako nikdo předtím. Hledáte elegantní limuzínu, praktický kombík, parťáka pro sportovní jízdu nebo lehčí terén? Chcete plug-in hybrid, mild hybrid nebo auto na CNG, 4x2 nebo 4x4? To vše OCTAVIA nabízí a to vše Vám umí nabídnout i našich tým prodejců značky ŠKODA u nás v ARAVERu.

Modelová řada OCTAVIA je po mnoho let jasným bestsellerem značky ŠKODA a tak není divu, že právě v ní mají zákazníci na výběr ze širokého množství variant i pohonů. Důkazem šíře nabídky nového modelu ŠKODA OCTAVIA je například nová sportovní ŠKODA OCTAVIA RS. Ve čtvrté generaci jsou na výběr rovnou tři varianty pohonu. 

Zatímco u modelu RS lze volit z provedení liftback i kombi, nová ŠKODA OCTAVIA SCOUT je tradičně k dispozici výhradně jako COMBI. Přesto i tato modelová řada přináší velké novinky. 

Vedle plug-in hybridního modelu RS iV je elektrifikovaný pohon s baterií zajišťující čistě elektrický dojezd bez emisí až 60 kilometrů (v cyklu WLTP) k dispozici i v provedení ŠKODA OCTAVIA iV. Kombinace spalovacího motoru 1.4 TSI a elektromotoru je tu naladěna na celkový systémový výkon 150 kW (204 koní).

Ve čtvrté generaci modelu ŠKODA OCTAVIA mohou zákazníci zvolit i další elektrifikovaný pohon s označením e-TEC. Tentokrát jde o mild hybridní provedení využívající 48V elektrickou soustavu, u které elektromotor pomáhá spalovacímu motoru v určitých jízdních režimech a šetří tak palivo.

Nízkými emisemi se chlubí i další provedení s alternativním pohonem, tentokrát na CNG, tedy stlačený zemní plyn. ŠKODA OCTAVIA G-TEC využívá ve čtvrté generaci modelu OCTAVIA motor 1.5 TSI s výkonem 96 kW (130 koní). V případě spalování CNG jsou jeho emise CO2 zhruba o 25 % nižší než při spalování benzínu.

Mnohé další informace a detaily Vám sdělí náš proškolený prodejní tým, se kterým si zároveň můžete dohodnout i svou předváděcí jízdu a následně i celou objednávku.

Jitka Nesázalová
Telefon: 572 556 301
Mobil: 724 637 716
E-mail: nesazalova.jitka@araver.cz

Radek Hrabinec
Telefon: 572 556 301
Mobil: 606 055 082
E-mail: hrabinec.radek@araver.cz
 
Patrik Hasa
Telefon: 572 556 301
Mobil: 778 475 107
E-mail: hasa.patrik@araver.cz

Nový VOLKSWAGEN ID.4 je tu!

První elektricky poháněné SUV značky VOLKSWAGEN více...

Čtvrtá generace modelu OCTAVIA se rozrůstá

Octavia je nejprodávanějším vozem na českém trhu více...

Cestou k elektromobilitě s novým ID.3

Nyní i v ARAVERU více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!