Rekonstrukce autosalonu SEAT ve Starém Městě

Rekonstrukce autosalonu SEAT ve Starém Městě

Skupina AUTO UH se neustále dynamicky rozvíjí, a investuje do modernizace svých prodejních míst.

Jedním z významných investičních záměrů je celková rekonstrukce a modernizace prodejního showroomu značky SEAT. V areálu společnosti ARAVER CZ je tak v těchto dnech čilý stavební ruch, který za několik týdnů skončí a návštěvníkům se tak otevřou nové a moderní prostory nejen pro značku SEAT, ale i nově CUPRA, kterou se podařilo získat. Tato nová značka specializující se na sportovně laděné vozy, tak bude mít v těchto prostorách své pevné místo.

"Současný stav budovy i vnitřních prostor showroomu již neodpovídal současným standardům a požadavkům. Rozhodovali jsme se, zda přistoupíme pouze k drobným dílčím stavebním úpravám, ale nakonec jsme se rozhodli, že rekonstrukce proběhne komplexně, tak aby vznikly moderní a nadčasové prostory nejen v interiéru, ale i zvenčí. Značky SEAT a nově i CUPRA se tak budou moci brzy pyšnit reprezentativním zázemím", doplnil Pavel Buráň, jednatel ARAVER CZ.

Znovuotevření autosalonu SEAT a CUPRA by podle předběžných plánů a odhadů mělo proběhnout do konce srpna 2019.

Sedmdesátiletá historie značky SEAT

Společnost SEAT byla založena v roce 1950, v současnosti slaví 70.výročí více...

Akční nabídka od SEAT FINANCIAL SERVICES

SEAT Plus, SEAT Plus zimní kola, SEAT Nízký úrok, SEAT Extra, SEAT All Inclusive, OLIN 1-9 SEAT, Navýšená motivace Grand Prix - soutěž pro prodejce více...

Aktuální opatření

Informace ohledně aktuálního opatření COVID-19 více...