Rekonstrukce autosalonu SEAT ve Starém Městě

Rekonstrukce autosalonu SEAT ve Starém Městě

Skupina AUTO UH se neustále dynamicky rozvíjí, a investuje do modernizace svých prodejních míst.

Jedním z významných investičních záměrů je celková rekonstrukce a modernizace prodejního showroomu značky SEAT. V areálu společnosti ARAVER CZ je tak v těchto dnech čilý stavební ruch, který za několik týdnů skončí a návštěvníkům se tak otevřou nové a moderní prostory nejen pro značku SEAT, ale i nově CUPRA, kterou se podařilo získat. Tato nová značka specializující se na sportovně laděné vozy, tak bude mít v těchto prostorách své pevné místo.

"Současný stav budovy i vnitřních prostor showroomu již neodpovídal současným standardům a požadavkům. Rozhodovali jsme se, zda přistoupíme pouze k drobným dílčím stavebním úpravám, ale nakonec jsme se rozhodli, že rekonstrukce proběhne komplexně, tak aby vznikly moderní a nadčasové prostory nejen v interiéru, ale i zvenčí. Značky SEAT a nově i CUPRA se tak budou moci brzy pyšnit reprezentativním zázemím", doplnil Pavel Buráň, jednatel ARAVER CZ.

Znovuotevření autosalonu SEAT a CUPRA by podle předběžných plánů a odhadů mělo proběhnout do konce srpna 2019.

DEN ZEMĚ je za námi

Akce DEN ZEMĚ je za námi, děkujeme Vám. více...

Marketingové akce ,

Charita Luhačovice si od nás pořídila nový vůz

Vůz bude sloužit k zajištění sociálních služeb potřebným v Luhačovicích a okolních obcích. více...

DEN SPORTU A SVĚTEL ŽIVOTA PROTI RAKOVINĚ

V sobotu 10.11.2018 se konala sportovně-charitativní akce s názvem DEN SPORTU A SVĚTEL ŽIVOTA PROTI RAKOVINĚ a my jsme byli u toho! více...

Marketingové akce ,