Ralf Brandstätter povede značku VOLKSWAGEN

Ralf Brandstätter povede značku VOLKSWAGEN

Cílem přijatých změn je umožnit členům vrcholného managementu koncernu a značky ještě intenzivnější zaměření na důležité úkoly v probíhající fázi transformace automobilového průmyslu.  Společnost VOLKSWAGEN se v uplynulých letech ve své strategii zaměřila na elektrickou mobilitu a vytváření struktur v souvislosti s digitalizací automobilu a nyní posiluje funkce na vrcholu koncernu.

Po rekordním roce 2019 je značka skvěle připravena na budoucnost. VOLKSWAGEN již úspěšně dokončil první fázi strategie Transform 2025+. Společnost nyní vstupuje do další životní etapy. Rozsáhlá elektrická ofenziva bude patrná i na silnicích, po nichž budou ve stále větších počtech jezdit nové elektromobily. VOLKSWAGEN se tak vydává na cestu k bezemisní mobilitě pro všechny. Do roku 2025 se počítá s prodejem minimálně 1,5 milionů elektromobilů. Kromě elektrifiksce bude značka v nadcházejících letech intenzivně rozvíjet také digitalizaci.

VOLKSWAGEN má jasně stanovený směr budoucího vývoje. Na základě strategie Transform 2025+ se značka vyvíjí k vedoucímu poskytovateli mobility s neutrální bilancí emisí CO2 a je na cestě k technologické společnosti.

Rodinu ID. rozšíří nová sportovní verze

Prvním modelem z nové rodiny produktů bude ID.4 GTX více...

Nový SEAT Arona Vás ohromí ještě robustnějším vzhledem a novým designem

Vnitřní design nového modelu SEAT Arona prošel revolucí a přichází s moderním, digitálním stylem. více...

Na scénu přijíždí nový SEAT Ibiza

Svěžím designem nový model přináší ještě více vzrušujících zážitků. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail