Předprodej SUV modelu Tiguan zahájen

Předprodej SUV modelu Tiguan zahájen

VOLKSWAGEN Tiguan je nejprodávanějším SUV v Evropě. Aktuálně je nejúspěšnějším modelem koncernu na celém světe. Nový Tiguan prošel faceliftem a všechny zásadní oblasti konstrukce zaznamenaly významný vývojový skok. Zvenčí lze nový model rozpoznat dle nové širší masky chladiče s novým logem VOLKSWAGEN uprostřed, která vizuálně spojuje modely SUV, zcela novými LED světlomety, výraznější kapotou, mohutnějšími nárazníky a nápadným nápisem Tiguan na zádi uprostřed pod logem.

Největšími novinkami jsou mimojiné IQ.LIGHT LED Matrix světlomety, systém IQ.DRIVE Travel Assist, infotainment generace MIB 3, přirozené hlasové ovládání, prémiový sound systém Harman Kardon, dotykový modul pro ovládání funkcí klimatizace a nová generace kapacitních volantů s dotykovým ovládáním. Nový Tiguan je nabízen v 5 výbavových liniích - Tiguan, Life, Elegance, R-line a R.

Cena nového modelu již od 689 900 Kč vč. DPH

Podrobné informace o novém modernizovaném modelu Tiguan Vám sdělí také náš prodejní tým ve Starém Městě. Přijďte si pro další informace nebo si s předstihem objednejte testovací jízdu s novým Tiguanem. 

Jiří Dostálek
T: 572 556 300
 M: 606 055 086
 E: dostalek.jiri@araver.cz

Patrik Šimeček
T: 572 556 300
M: 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz

 

Již nyní můžete objednávat nové modely Arteon a Arteon Shooting Brake

Poprvé budou k dispozici varianty Arteon eHybrid a Arteon R více...

Čtyři generace modelů SEAT Leon vyprávějí více než 20letý příběh plný inovací

SEAT Leon je s více než dvěma miliony prodanými vozy prvních tří generací pilířem značky více...

Rodina ŠKODA OCTAVIA je kompletní

Přijďte si k nám vybrat český bestseller ŠKODA OCTAVIA. Rodina této modelové řady je kompletní a vy tak máte možnost vybírat z široké nabídky. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!