Poslední šance zakoupení vozu ŠKODA FABIA COMBI

Poslední šance zakoupení vozu ŠKODA FABIA COMBI

Letošní listopad přináší trošku nostalgickou náladu. To z toho důvodu, že dojde k ukončení výroby legendárního modelu vozu ŠKODA FABIA COMBI. Kdo by si nepamatoval „fábku“? Mnozí z vás s ní zažili tisíce najetých kilometrů, rodinné dovolené, pracovní cesty nebo dobrodružné výlety do města i do přírody.

ŠKODA FABIA COMBI letos končí!

Milovníci Fábií tak mají poslední šanci získat tento jedinečný a velmi oblíbený model. Právě teď máme poslední kusy tohoto vozu skladem a věříme, že se u nás nemusejí ani zabydlovat. Zájem o ŠKODA FABII byl vždy opravdu velký, proto pospěšte a nepropásněte poslední šanci ke koupi tohoto vozu.

Jedinečný (nejen) rodinný vůz

ŠKODA FABIA COMBI je ideální vůz pro rodinu, ale překvapí také svým výkonným benzinovým motorem 1.0 TSI o výkonu 70 kW. Vůz má manuální převodovku, tempomat s omezovačem rychlosti, skvělý audio systém ŠKODA SURROUND se 6 reproduktory, ale také kvalitní klimatizaci nebo vyhřívaná sedadla. Komfort na cestách je tedy zaručen pro všechny přítomné pasažéry, od dětí po řidiče.

O bezpečnost všech se postará série 6 airbagů, zadní parkovací senzory nebo přední mlhové světlomety. Dobře poslouží také příprava na tažné zařízení, rezervní kolo a servisní balíček Mobilita Plus (5let / 100 000km).

Za zmínku stojí také další výbava tohoto vozu, tedy centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické ovládání oken nebo vyhřívaná zpětná zrcátka.

Pro ještě lepší komfort na cestách si lze výškově nastavit přední sedadlo, využívat připojení Bluetooth, nebo se těšit z MuFu volantu a SmartLink+.

 

Vůz ŠKODA FABIA COMBI je k dostání již nyní na naší prodejně ŠKODA ve Starém Městě u Uherského Hradiště na adrese Zerzavice 2020.

Pro rychlé rezervace můžete zavolat přímo do naší prodejny na kontakt:

Patrik Hasa

+420 572 556 301

+420 778 475 107

www.araver.cz/skladove-vozy

Nová sezóna na dohled? V ARAVER CZ dohlédneme na Vaše Audi.

Právě nyní s příchodem jara je ideální čas na servisní prohlídku. Taktéž u nás můžete vybavit svůj vůz Audi v podobě originálního příslušenství. více...

Naložte si více zážitků se sezónní akcí Volkswagen

Využijte naši nabídku sezónního servisu a příslušenství od značky Volkswagen více...

Jedinečná nabídka Operativních Leasingů na vozy CUPRA Formentor.

Využijte jedinečné nabídky a získejte svůj vůz CUPRA Formentor ještě dnes. více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail