Objednejte si nový Golf

Objednejte si nový Golf

Nejprogresivnější Golf všech dob nabízí již v základní verzi digitální panel přístrojů, přístup k internetovým službám, přední a zadní světlomety LED a nejmodernější asistenční systémy. Golf 8 navíc jako první Volkswagen využívá prostřednictvím komunikace Car2X kolektivní inteligence silniční dopravy a s předstihem upozorňuje řidiče na nebezpečí.

Vybírat můžete z celkově 5 nových výbavových linií. Základní výbava "Golf" disponuje sériově například předními i zadními LED světlomety nebo asistenty pro hlídání jízdních pruhů.

Výbavová řada "Life" již nabízí možnost vlastní individualizace. K dispozici je hlasové ovládání, asistent pro rozpoznávání dopravních značek, adaptivní tempomat nebo ultrazvukové parkovací senzory.

Výbavová řada "Style" pak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Standardem jsou 17" kola, sada bezpečnostních a parkovacích asistentů, asistent dálkových světel nebo navigace "Discover Pro" a v neposlední řadě ambientní osvětlení s výběrem až 30 barev.

Sportovní řada "R-line" je určena pro všechny sportovní fanoušky modelu Golf. 17" kola z lehké slitiny udělají auto autem a sportovně vyladěný podvozek s progresivním řízením se postarají o to, aby se každý ostřejší průjezd zatáčky stal zážitkem a bezpečím zároveň. Exteriér vozu je doplněn o speciální nárazníky a v interiéru se odehrává důraz na výbavu "R-line", která je doplněna i o nové logo "R". 

Všechny verze nového modelu Golf jsou ve srovnání s předchozí generací po dorovnání výbavy ještě dostupnější, a to v řádech desítek tisíc korun. U verze Style a R-line je nový Golf 8 dokonce o více než 80 tisíc Kč levnější než Golf 7 se srovnatelnou výbavou.

 Přijďte si k nám objednat nového Golfa.

Jiří Dostálek
T: +420 606 055 086
E: dostalek.jiri@araver.cz

Patrik Šimeček
T: +420 606 055 085
E: simecek.patrik@araver.cz 

 

Sedmdesátiletá historie značky SEAT

Společnost SEAT byla založena v roce 1950, v současnosti slaví 70.výročí více...

Akční nabídka od SEAT FINANCIAL SERVICES

SEAT Plus, SEAT Plus zimní kola, SEAT Nízký úrok, SEAT Extra, SEAT All Inclusive, OLIN 1-9 SEAT, Navýšená motivace Grand Prix - soutěž pro prodejce více...

Aktuální opatření

Informace ohledně aktuálního opatření COVID-19 více...