Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Nový Volkswagen Polo již v předprodeji

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Polo na českém trhu krátce po světové premiéře. Nové Polo Vás zaujme nově tvarovanou přídí i zádí a přesvědčí komfortními a asistenčními systémy z vyšších segmentů, výrazně rozšířenou sériovou výbavou a řadou digitálních funkcí.

Zákazníci budou mít na výběr tři motory na benzin a jeden motor na CNG. Ceny na českém trhu začínají již od 346 900 Kč. Nový model přináší do segmentu malých vozů nový etalon z hlediska bezpečnosti a konektivity. Zákazníci si tak mohou i v malém voze užívat nejmodernější technologie, ať se jedná o vyspělé adaptivní světlomety, které dokonale osvětlují vozovku za všech provozních podmínek, nebo systémTravel Assist pro částečně automatizovanou jízdu. Nové Polo si přitom zachovalo i všechny silné stránky svých předchůdců, díky nimž patří v globálním měřítku k historicky nejúspěšnějším malým vozům.

V České republice již nyní nové Polo můžete objednat. Malý vůz se prezentuje novým dynamickým designem. Nově navržena byla příď i záď včetně nárazníků, světlometů a zadních svítilen, které sériově disponují LED technikou. Pokud je nové Polo navíc vybaveno světlomety IQ. LIGHT - LED Matrix, spojuje oba přední světlomety nepřerušovaný pás LED světel a zadní LED svítilny signalizující změnu směru jízdy dynamickými ukazateli.

Základní verze "Polo" stojí 346 900 Kč (1.0.MPI/59 kW), resp. 380 900 Kč (1.0 TSI/70 kW) a v sériové výbavě nabízí nad rámec již zmíněných prvků mimo jiné 14" ocelová kola, úchyty ISOFIX i na předním sedadle spolujezdce, elektrické ovládání oken vpředu i vzadu, inovativní centrální boční airbag vpředu doplňující běžnou sestavu airbagů, ukazatel stavu náplně do ostřikovačů a dva vstupy USB-C vpředu.

O stupeň výš stojí linie Life, který lze s motorem 1.0 TSI/70 kW pořídit již za 404 900 Kč. Life rozšiřuje výbavu linie Polo mimo jiné o 15" ocelová kola, chromované ovládací prvky, dva vstupy USB s funkcí nabíjení vzadu, kůží obširý multifunkční volant a páku parkovací brzdy, středovou loketní opěrku vpředu.  Polo Style s tímtéž  motorem vyjde na 475 900 Kč a zaujme především řidiče, kteří si chtějí i v malém voze dopřávat mimořádného komfortu a bezpečnosti vozidel vyšších d.

Na podzim bude zahájena výroba verzí Polo R-Line, jejichž výbava osloví sportovně zaměřené řidiče. Polo R-Line 1.0 TSI 70 kW (95 k) stojí 502 900 Kč a oproti výbavové linii Life přidává k sériové výbavě 16" kola Valencia z lehké slitiny, informační a zábavní systém Ready2Discover s bezdrátovým propojením telefonu infotainmentem vozu App-Connect.

Podrobné informace Vám poskytne prodejní tým ve Starém Městě.

Patrik Šimeček

Vedoucí prodeje nových vozů VW

 

Pavel Sommer

Prodejce nových vozů VW

 

Nová ŠKODA Fabia Vás ohromí na první pohled

Fascinující a nespoutaná, přesně taková, jaká má nová ŠKODA Fabia být! více...

Modelová řada OCTAVIA se ve 4. generaci poprvé rozrostla o verzi Sportline

Novou OCTAVII zakoupíte od 752 000 Kč vč. DPH, od 792 900 Kč pro karosářskou verzi COMBI více...

Atraktivnější vnější a vnitřní design, to je nová CUPRA Born

CUPRA Born nabízí moderní sportovnost, progresivní řízení a nejvyšší úroveň více...

Zajímá Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!

Kontaktujte nás

E-mail