Nový Seat Leon míří na svou první cestu!

Nový Seat Leon míří na svou první cestu!

Nový model se pyšní moderním designem a klíčovým aspektem je především BEZPEČNOST.  Jedná se o první kompletně propojené vozidlo značky SEAT.

Je šest hodin ráno a slunce ještě nevyšlo. U jednoho vozidla na parkovišti v komplexu SEAT Martorell se rozsvítily nezaměnitelné světlomety. Nový Leon se rozjíždí. Jeho první den na silnici proběhl na jedničku! Jak uvedl produktový manažer pro modelovou řadu SEAT Leon Daniel Cortina: Nové osvětlení nejenže vylepšuje viditelnost, ale také snižuje spotřebu paliva, protože v předních, ani zadních světlometech se již nepoužívají žádné halogenové žárovky“.

Nová generace modelu Leon nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti a podpory pro řidiče. Asistenční systémy, mezi něž patří dynamická regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control), pasivní asistent pro jízdu v jízdním pruhu a předvídavý adaptivní tempomat, již směřují do budoucnosti. Modernizovaný systém automatického brždění zahrnuje nové funkce, například asistenta pro odbočování, který zabrání kolizi s protijedoucím vozidlem při odbočováníí na křižovatce.

Hlavní definice nového modelu:

5 druhů motorů: zážehové, vznětové, na CNG, částečně hybridní pohony nebo hybridní pohony s možností vnějšího nabíjení

2 karosářské verze: 5 dvéřový hatchback a rodinné kombi Sportstourer

4 stupně výbavy: Reference, Style, Xcellence a FR

2 převodovky: mechanické a DSG

K nejvyšší úrovni bezpečnosti přispívá technologie Full Link pro připojení chytrého telefonu, který může být během jízdy bezkabelově nabíjen. Připojení telefonu je realizováno buď bez propojovacího kabelu prostřednictvím Bluetooth nebo WLAN s Apple CarPlay, nebo pomocí kabelu a systému Android Auto.

 

 

 

 

 

Tiguan Allspace se slevou až 250 tis.

Právě teď máte možnost si udělat opravdovou SUV radost. Nadupané skladové vozy Volkswagen Tiguan Allspace jsou nyní k dostání se slevou až 250 000 Kč. více...

Vyspělejší digitalizace, dynamika, prožitek z jízdy a nekonečný komfort, to je nový Golf!

Dynamický, sportovní vůz nové generace, to je nový Golf! více...

Nový SEAT Leon je tady

SEAT Leon, to je nejvyspělejší vůz z vývoje značky SEAT. Temperamentní Španěl, který Vás díky svému designu nenechá v klidu. Tak si pro něj přijďte. více...