Nový SEAT Leon je tady

Nový SEAT Leon je tady

Nový model přichází s výraznou evolucí designu v porovnání s předchůdcem a osvětlovací techniku posouvá na novou úroveň. Hlavní pozornost tohoto modelu se vztahuje na jeho hospodárnost, k níž přispívají nejvyspělejší systémy pohonu zahrnující motory na benzin (TSI), naftu (TDI) a stlačený zemní plyn (TGI), ale také techniku částečně hybridního pohonu (eHybrid).

NOVÝ SEAT LEON BUDE V PRODEJI OD KVĚTNA

Také bezpečnost je neodmyslitelnou součástí tohoto vozu, a proto zahrnuje nejvyspělejší asistenční systémy, včetně předvídavého adaptivního tempomatu ACC, asistenta pro stav nouze (Emergency Assist) a asistenta Travel Assist, jenž poskytuje ještě vyšší úroveň automatizované jízdy.

Základem nového modelu SEAT Leon a jeho celkového estetického pojetí je vyspělá platforma MQB Evo, která poskytla týmu designerů potřebnou variabilitu a flexibilitu ohledně rozměrů, aby mohl pro novou generaci vytvořit design s ještě atraktivnějšími proporcemi. Obě karosářské verze, pětidveřový Leon i rodinný Sportstourer, se přitom vyznačují většími rozměry.

 

- Jaké jsou stupně výbavy?

- Co vše Vám nabídne interiér nového vozu?

- Jaká je nabídka motorů?

To vše Vám zodpoví náš prodejní tým:

Jan Žufánek

Prodejce nových vozů SEAT
 

Radek Šmarda

Prodejce nových vozů SEAT
 

 

Nový Seat Leon míří na svou první cestu!

Atraktivní vzhled a bezkonkurenční design exteriéru, tak by se dal charakterizovat nový model SEAT LEON! více...

Tiguan Allspace se slevou až 250 tis.

Právě teď máte možnost si udělat opravdovou SUV radost. Nadupané skladové vozy Volkswagen Tiguan Allspace jsou nyní k dostání se slevou až 250 000 Kč. více...

Vyspělejší digitalizace, dynamika, prožitek z jízdy a nekonečný komfort, to je nový Golf!

Dynamický, sportovní vůz nové generace, to je nový Golf! více...