Nový SEAT Ateca 2020 to je nová kapitola úspěšného příběhu

Nový SEAT Ateca 2020 to je nová kapitola úspěšného příběhu

SEAT představuje modernizovanou verzi úspěšného modelu Ateca. Důsledně vylepšená Ateca 2020 přebírá od svého předchůdce všechny přednosti kompaktního SUV a na první pohled zaujme svěžím a ještě emocionálnějším vzhledem exteriéru i interiéru. Řidiči a jeho spolucestujícím navíc nabízí komplexní konektivitu a více bezpečnosti i komfortu. Mezi významné přínosy modernizace patří také vyšší hospodárnost a nižší emise.

SEAT Ateca obohatil při svém uvedení na trh segment kompaktních SUV o novou dimenzi. Jako prostorné, praktické a všestranné SUV s jedinečným stylem se skvěle osvědčil v roli dokonalého partnera pro městský život. A nová verze k tomu přidává ještě vytříbenější charakter, emocionálnější design a podmanivější dynamiku.

Nejdůležitější vlastnosti: Nová kapitola úspěšného příběhu.

SVĚŽÍ EVOLUCE

Nový SEAT Ateca 2020 přináší do segmentu kompatních SUV evoluci designu. Jeho emocionálnější vnější design a modernizovaný interiér mu dodávají silnější charakter, umocněný odhodlanější tváří, která je typická pro nový designérský styl značky SEAT.

Nový SEAT Ateca 2020 s ještě emocionálnějším exteriérem a modernizovaným interiérem přináší do segmentu kompaktních SUV evoluci designu.

Díky systému SEAT CONNECT je SEAT Ateca  kompletně síťově propojený a jeho konektivita zahrnuje internetové funkce a služby, využitelné uvnitř vozu i mimo něj.

Vyspělé asistenční a komfortní systémy posouvají bezpečnost modelu SEAT Ateca 2020 na novou úroveň.

Nový stupeň výbavy XPERIENCE dodává kompaktnímu SUV ještě robustnější charakter terénního vozu.

Vyspělé zážehové (TSI) a vznětové (TDI) motory pro modernizovaný SEAT Ateca snižují emise a zajišťují vynikající jízdní dynamiku.

„Ateca se zařadila mezi úspěšné modely naší značky. Od jejího představení v roce 2016 bylo prodáno více než 300 000 vozů. Nový SEAT Ateca 2020 je evolucí originálního produktu, na jehož úspěchy hodlá navázat. Tímto modelem upevňujeme naše postavení v jednom z nejdůležitějších segmentů trhu,“ řekl Carsten Isensee, předseda a člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za finance a IT.

Podrobné informace o modelu Vám ochotně sdělí náš prodejní tým ve Starém Městě.

Jan Žufánek

Prodejce nových vozů SEAT

 

Předprodej SUV modelu Tiguan byl již zahájen

Nový Tiguan bude nabízen i v plug-in hybridní motorizaci eHybrid a poprvé také, jako model Tiguan R. více...

Nový model značky CUPRA el-Born s podmanivým vnějším designem

Značka CUPRA potvrdila dnes na tiskové konferenci v komplexu CASA SEAT příchod modelu, který změní vnímání dynamiky elektricky poháněných vozidel. více...

Nová OCTAVIA G-TEC s motorem 1,5 TSI

více...